Łukasz Szewczyk21.02.2024 (14:09)1 komentarz

Serial "Ted" debiutuje na SkyShowtime (wideo)

• Premiera serialu "Ted",
"Ted" w SkyShowtime
Akcja serialu, poprzedzająca wydarzenia przedstawione w serii filmów, rozgrywa się w 1993 roku, kiedy chwila największej sławy misia Teda właśnie przemija. Ted wraca do domu we Framingham w Massachusetts, gdzie mieszka ze swoim najlepszym przyjacielem, 16-letnim Johnem Bennettem (Max Burkholder), jego rodzicami - Mattym i Susan (Scott Grimes i Alanna Ubach) - i kuzynką Blaire (Giorgia Whigham). Miś wprawdzie nie ma dobrego wpływu na Johna, ale jest jego wiernym kumplem, który w imię przyjaźni jest gotów zrobić naprawdę wiele.
Za reżyserię odpowiada Seth Macfarlane, który razem z Paulem Corriganem i Bradem Walshem jest również scenarzystą, producentem wykonawczym i showrunnerem serialu.Serial "Ted" dostępny będzie od 22 lutego 2024 roku na platformie w SkyShowtime. W dniu premiery pojawią się pierwsze trzy odcinki serialu, kolejne będą dodawane co tydzień. Tytuł liczy 7 odcinków.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Wezmiemy za miesiąc na pół roku [promocja za 99 zł na pół roku ] bo nie korzystaliśmy ze SkyShowtime , bo dwie części Ted były nawet niezłe warte oglądania może serial też zaskoczy i rozśmieszy .
 2