Łukasz Szewczyk02.03.2024 (12:28)2 komentarze

HBO Max na marzec. "Reżim", "Tata", "Pianoforte"

• HBO Max ogłasza nowości na pierwsze tygodnie marca 2024
Eryk Lubow w filmie "Tata" / Fot. materiały prasowe
Eryk Lubow w filmie "Tata" / Fot. materiały prasowe
SERIALE I PROGRAMY:
"Reżim" - Sześcioodcinkowa czarna komedia, która opowiada historię upadku współczesnego reżimu autorytarnego. Kate Winslet w rolach głównych.
"Chyłka I" - Kiedy córeczka Szlezyngierów znika, oni stają się głównymi podejrzanymi. Bezradni i zrozpaczeni zwracają się o pomoc do przyjaciółki i prawniczki.
"Chyłka II" - Prawnicy z Kancelarii Żelazny & McVay podejmują się obrony Piotra Langera Juniora, oskarżonego o brutalne morderstwo.
"Odnalezieni" - Specjalistka ds. PR Gabi Mosley i jej zespół ruszają na ratunek zaginionym.
"Kampania dziewczyn" - Cztery dziennikarki odkrywają przyjaźń, miłość i skandal, śledząc nieprzewidywalną kampanię prezydencką.

FILMY
"Pan Peabody i Sherman"- Pan Peabody i jego psotny chłopiec Sherman używają wehikułu czasu - Wabaca - aby przeżyć najbardziej szokujące przygody znane człowiekowi i psu.
"1000 lat po Ziemi" - Osadzona w przyszłości historia ojca i syna, którzy muszą wydostać się z pełnej niebezpieczeństw Ziemi.
"Jak zamordować męża: Historia Nancy Brophy" - Nancy Crampton-Brophy ma talent do pisania o morderstwach, a niespodziewany obrót zdarzeń sprawia, że zostaje skazana za zabicie własnego męża.
"RoboCop" - Policjant zabity na służbie zostaje zrobotyzowany, a następnie wysłany do walki z przestępczością w Detroit.
"RoboCop 2" - Robocop nie wie, że zła korporacja, która go stworzyła, chce przejąć miasto i opracować jego nowszą, większą i potężniejszą wersję.
"RoboCop 3" - Firma, która zaprojektowała Robocopa, skazała największą dzielnicę Detroit na wymarcie, aby zrobić miejsce dla nowego miasta.
"Chociaż jest noc" - W La Cañada Real, największych slumsach w Europie położonych na obrzeżach Madrytu, trzynastolatek odkrywa, że straci najlepszego przyjaciela.
"Póki świeci słońce" - Max walczy o stworzenie dzikiego ogrodu w sercu Marsylii. Po latach niepowodzeń bierze udział w konkursie architektonicznym ze swoim projektem.
"Psychopata" - Psycholożka i policjantka muszą współpracować, aby zlikwidować seryjnego mordercę, który kopiuje zbrodnie innych morderców z przeszłości.
"Izebel" - We współczesnej Wenezueli grupa młodych ludzi z wyższych sfer prowadzi beztroskie życie. Wszystko do czasu, aż jedna z bohaterek zostaje zamordowana.
"Ostatni taniec"- Kiedy Germain w wieku 75 lat nagle zostaje wdowcem, jego rodzina wkracza do jego codzienności, aby wypełnić stratę.
"Lewy sercowy" - Obsypana nagrodami opowieść o szaleńczej miłości, która wywraca do góry nogami życie młodego biznesmena.
"Kaplica" - Dramat opowiadający o młodej pianistce, której sekret wychodzi na jaw, gdy dostaje szansę wzięcia udziału w prestiżowym konkursie pianistycznym.
"Mentor" - Samotna nastolatka jest wspierana przez mentora, którego zna tylko z Internetu. W jaką grę gra mężczyzna?
"Jan" - 18-letni Jan, uciekając od rzeczywistości i presji ojca, zaczyna analizować swoje uczucia do najlepszego przyjaciela.
"Niezwykła wędrówka Harolda Fry" - Harold Fry chce wysłać list do poważnie chorej przyjaciółki. Zamiast tego wyrusza jednak w liczącą 600 mil podróż na piechotę.
"Twarda sztuka" - Jane Fonda, Lindsay Lohan i Felicity Huffman w dramacie opowiadającym o rodzinnych sekretach i trudach macierzyństwa.
"Wielkie nieba!" - Pięć zakonnic postawiło sobie za cel wygranie ważnego wyścigu kolarskiego, aby zebrać pieniądze na remont hospicjum.
"Charlie i fabryka czekolady" - Magiczna opowieść o przygodach małego chłopca, który wraz z czwórką innych dzieci poznaje sekrety królestwa czekoladowych łakoci...
"Wenus" - Tancerka go-go ucieka przed gangsterami i ukrywa się z siostrą oraz siostrzenicą w starym apartamentowcu, w którym czają się siły nadprzyrodzone.
"Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata" - Dwóch nastoletnich samotników odkrywa nową, niezwykłą przyjaźń i trudną drogę do samopoznania w El Paso z 1987 roku.
"Paula" - Mając zaledwie 14 lat Paula nienawidzi swojego ciała. Zmaga się ze swoją wagą, co prowadzi ją do podejmowania różnych prób odchudzania.
"Królowie ulicy" - Doświadczony policjant z LA zostaje oskarżony o morderstwo innego funkcjonariusza i musi zakwestionować lojalność wszystkich wokół siebie.
"Hotel" - Dla grupy turystów uwięzionych w tajskim hotelu pierwsze dni lockdownu w 2020 roku wydają się niemiłosiernie ciągnąć.
"Ostatnie wielkie dzieło" - Krótko po zakończeniu II wojny światowej żołnierz prowadzi śledztwo w sprawie słynnego holenderskiego artysty, podejrzanego o współpracę z nazistami.
"Trzy noce w tygodniu" - Baptiste jest w związku z Samią, kiedy po raz pierwszy spotyka Cookie, młodą drag queen z paryskiej sceny, która od razu go hipnotyzuje.
"Tata" - Samotny ojciec, w obliczu nagłej śmierci ukraińskiej opiekunki, zmuszony jest zabrać w podróż córkę i jej przyjaciółkę.
"Wonka" - Opowieść o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady stał się ukochanym Willym Wonką.
"Dunkierka" - Christopher Nolan przedstawia opowieść o młodych żołnierzach alianckich podczas II wojny światowej, którzy pod francuską Dunkierką osłaniają trwającą akcję ewakuacyjną przed nacierającymi siłami Trzeciej Rzeszy.
"Incepcja" - Olśniewające techniczną wirtuozerią, nowatorskie dzieło Christophera Nolana - niezwykła podróż w głąb ludzkiego snu.
"Interstellar" - Historia Ziemi dobiega końca. Grupa astronautów wyrusza w międzygalaktyczną misję - muszą znaleźć planetę, która będzie nadawała się do zamieszkania przez ludzi. Oscar za efekty specjalne.
"Prestiż" - Tajemnicza opowieść o dwóch magikach, których obsesyjna rywalizacja wiedzie ku szaleństwu i nieuniknionej tragedii. Nominowany do Oscara film twórcy głośnego Memento.
"Tenet" - Uzbrojony tylko w jedno słowo - Tenet - bohater podróżuje przez mroczny świat międzynarodowego szpiegostwa, aby walczyć o ocalenie ludzkości. Jego misja okazuje się wykraczać poza czas rzeczywisty.
"Mistrzowskie pociągnięcie" - Renzo to malarz, który popadł w kryzys egzystencjalny. Jego przyjaciel i agent Arthur pomaga mu opracować śmiały plan powrotu na szczyt.
"Hollarsowie" - Perypetie zmagającego się z rzeczywistością artysty, który z powodu choroby matki musi wrócić do rodzinnego miasteczka.
"Miłość według Dalvy" - 12-letnia Dalva mieszka z ojcem, którego bardzo kocha. Jednak jego miłość do niej nie jest czysto rodzicielska, co pewnego dnia odkrywa policja.
"Cała prawda o Szekspirze" - Wyreżyserowany i zagrany przez Kennetha Branagha zapis ostatnich trzech lat życia Williama Szekspira.
"Opancerzony" - Koledzy namawiają młodego strażnika samochodu pancernego, aby opróżnił ciężarówkę z 10 milionów dolarów.
"Walka żywiołów" - Historia dorastających chłopców, Walta i Franka, którzy muszą zmierzyć się z konsekwencjami rozwodu rodziców. Nominacja do Oscara i nagrody w Sundance.


DOKUMENT:
"Pianoforte" - Opowieść o dorastaniu młodych pianistów, którzy biorą udział w legendarnym Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina.
"Rewolucja na płótnach" - Obraz zagłębia się w tajemnicę zniknięcia ponad 100 "zdradzieckich" obrazów autorstwa wybitnego irańskiego współczesnego artysty Nickzada Nodjoumiego.
"Dom dla psa" - Zespół kontynuuje misję znalezienia domów dla porzuconych psów.
"Sprawiedliwość po amerykańsku" - System sądownictwa karnego w Nashville oczami więźniów, radców prawnych, administratorów i decydentów.


Marcowe nowości w HBO Max dzień po dniu (1 - 15 marca):

• 1 marca
Na planie XXI, odc. 9
Uncle Grandpa, odc. 24
Uncle Grandpa II, odc. 21
Uncle Grandpa IV, odc. 21
Uncle Grandpa III, odc. 19
Incle Grandpa V, odc. 9, 11, 13, 19
Royal Crackers II, odc. 1
Pan Peabody i Sherman
1000 lat po Ziemi
RoboCop
Jak zamordować męża: Historia Nancy Brophy
RoboCop 2
RoboCop 3
Chociaż jest noc
Póki świeci słońce
Psychopata
Izebel
Ostatni taniec
Lewy sercowy
Kaplica
Mentor
Jan
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
Pianoforte

• 2 marca
Ninjago: Dragons Rising, odc. 1-20

• 3 marca
Influencerka z przypadku, odc. 6-7
Ninja Kamui, odc. 4

• 4 marca
Reżim, odc. 1
Pohamuj entuzjazm XII, odc. 5
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem XI, odc. 3

• 6 marca
Młody Sheldon VII, odc. 3
Rewolucja na płótnach

• 7 marca
Chyłka, odc. 1-6
Chyłka II, odc. 1-6
Dom dla psa V, odc. 1-5
Tokio Vice II, odc. 6
Twarda sztuka
Wielkie nieba!

• 8 marca
Na planie XXI, odc. 10
Royal Crackers II, odc. 2
Charlie i fabryka czekolady
Wenus
Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata
Paula
Królowie ulicy
Hotel
Ostatnie wielkie dzieło
Trzy noce w tygodniu
Tata
Wonka

• 9 marca
Toad & Friends, odc. 27-52
Dunkierka
Incepcja
Interstellar
Prestiż
Tenet

• 10 marca
Influencerka z przypadku, odc. 8-9
Ninja Kamui, odc. 5

• 11 marca
Reżim, odc. 2
Pohamuj entuzjazm XII, odc. 6
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem XI, odc. 4

• 12 marca
Pani sprzątająca III, odc. 1

• 13 marca
Młody Sheldon VII, odc. 4

• 14 marca
Odnalezieni, odc. 1-13
Kampania dziewczyn, odc. 1-2
Tokio Vice II, odc. 7
Sprawiedliwość po amerykańsku, odc. 1-2
Mistrzowskie pociągnięcie
Hollarsowie

• 15 marca
Na planie XXI, odc. 11
Royal Crackers II, odc. 3
Miłość według Dalvy
Cała prawda o Szekspirze
Opancerzony
Lubię filmy
Krzyk pawia
Walka żywiołów

Komentarze (1 - 2 z 2)

Ja się pytam, jakim prawem telewizja premium, extra płatna, jako swoje premiery na nadchodzący miesiąc podaje filmy które maja 30lat!! to są pozycje które lecą na zwykłych kanałach a tu są wielce w zestawieniu premier, to jakieś jaja...
 9  
ja z canal+ zrezygnowałem 15 lat temu kiedy w premierze puścili stawkę większą niż życie. Telewizja to relikt PRLu. Mając dostęp do VOD nie ma sensu korzystać z niej. Aktywujemy sobie takiego Netflix na miesiąc, na kolejny HBO, na kolejny Disney i oglądamy co nam się podoba. Kiedy chcemy. A nie kiedy się nam coś puszcza w tv. Z przerwami na reklamę. Taki Kevin w Disney 90 min. W Polsacie 3h. A film ten sam.
 2