Łukasz Szewczyk04.03.2024 (15:57)1 komentarz

Kanały Grupy Kino Polska w otwartym oknie Polsat Box i Netia

• Kanały Kino TV, Kino Polska i Kino Polska Muzyka, należące do portfolio Grupa Kino Polska, są dostępne w otwartym oknie dwóch operatorów - Polsat Box i Netii.
Abonenci Polsat Box i Netii mogą skorzystać z dodatkowej porcji rozrywki bez dodatkowych zobowiązań. Od 1 marca zyskali odkodowany dostęp do kanałów Kino TV, Kino Polska i Kino Polska Muzyka, należących do portfolio Grupy Kino Polska, będącej częścią SPI International. Kanały będą dostępne w paśmie odkodowanym w Polsat Box i Netii przez ponad dwa miesiące, do 5 maja 2024 roku. Abonenci Polsat Box i Netii mogą je oglądać w ramach swoich pakietów także mobilnie w aplikacjach Polsat Box Go i Netia Go.

Kanał Kino TV, który prezentuje znane i lubiane przez widzów hity filmowe i seriale w doborowej obsadzie, zaprezentuje wyjątkową ramówkę dla wszystkich pań, które w dniu swojego święta oczekują rozrywki na najwyższym poziomie. 8 marca na antenie pojawią się gwiazdorskie produkcje, takie jak trzymający w napięciu romans "Zeszłej nocy" (godz. 16:00), zwariowana komedia pomyłek "Blond ambicja" (godz. 18:00) i sensacyjna komedia "Ptaszek na uwięzi" (godz. 20:00). W marcu i kwietniu na kanale Kino TV widzowie będą mogli także obejrzeć m.in. kolekcję "Rocky" w ramach cyklu mocne piątki, oraz takie hity jak "Hulk" (19 kwietnia, godz. 20:00) czy "Notting Hill" (28 kwietnia, godz. 20:00).


W Kino Polska, kanale dedykowanym zarówno kultowym polskim produkcjom, jak i filmowym hitom ostatnich lat, premierę telewizyjną będzie miał dramat "Hiacynt" (24 marca o godz. 20:00). W kwietniu na widzów czekają również premiery filmów "Miłość po angielsku" (1 kwietnia, godz. 20:00) i "Słaba Płeć" (20 kwietnia, godz. 20:00).


Z kolei Kino Polska Muzyka, kanał stworzony dla fanów polskiej muzyki, prezentujący kultowe przeboje z lat 70., 80., 90., oraz współczesnych, zaprosi widzów na wyjątkowy talk-show "Przepis na hit", w którym będą mieli okazję poznać bliżej gwiazdy polskiej sceny muzycznej.


Kanały, które udostępnione zostały w otwartym oknie, znajdują się w ofercie Polsat Box na pozycjach EPG nr 34 (Kino TV), 43 (Kino Polska) i 181 (Kino Polska Muzyka) w ofercie telewizji satelitarnej i kablowej IPTV oraz odpowiednio 412, 411 i 760 w ofercie telewizji internetowej z dekoderem. Netia oferuje je odpowiednio na pozycjach 168, 140 i 240.

Komentarze (1 - 1 z 1)

W pakiecie L i Familijny Max każdy posiada te kanały
 0