Łukasz Szewczyk12.03.2024 (14:10)2 komentarze

Nowa aplikacja Filmwebu

• Nowa aplikacja Filmwebu jest już dostępna na smartfony zarówno z systemem iOS, jak i Android.
Nowa aplikacja Filmweb na Android / Fot. Filmweb
Nowa aplikacja Filmweb na Android / Fot. Filmweb
Aplikacja Filmwebu pozwala szybko i intuicyjnie poruszać się po największej bazie filmów, seriali i ludzi kina w Polsce. Użytkownicy uzyskują dostęp do oferty VOD, repertuaru kin oraz programu TV z poziomu kart filmów i seriali. Za pomocą jednego kliknięcia można więc sprawdzić, gdzie obejrzeć interesujące produkcje. Wystarczy zaznaczyć przy danym tytule "chcę obejrzeć", a aplikacja wyśle nam powiadomienie, kiedy pojawi się on na VOD lub w kinie. Dzięki temu nigdy już nie przegapimy interesującej nas produkcji.
Szczególny nacisk w aplikacji położony został na ofertę VOD. Daje ona możliwość przeglądania biblioteki największej liczby serwisów streamingowych w Polsce w jednym miejscu (36 dostawców). Użytkownicy mogą także spersonalizować dział VOD pod kątem własnych potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu otrzymują informacje dotyczące tylko tych platform, które ich interesują. Oferty VOD można przeglądać według takich kategorii, jak: "Popularne", "Nowe", "Najlepsze", "Wkrótce" oraz "Darmowe".

- Aplikacja jest dla nas strategicznym projektem, wiążemy z nią duże plany i liczymy, że spotka się z ciepłym przyjęciem na rynku. Mogę obiecać, że będziemy ją rozwijać i udoskonalać, korzystając z uwag naszych użytkowników i wychodząc naprzeciw ich potrzebom - mówi prezes i założyciel Filmwebu, Artur Gortych.


Nowa aplikacja Filmwebu na telefony z systemem zarówno iOS, jak i Android jest darmowa.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Przydałaby się wersja na SmartTV (brakuje tego typu appek w Polsce) i przystawki w rodzaju AppleTV.
 3  
Kiedyś to była porządna strona internetowa. Pokazywała nawet seanse kinowe. Potem nastąpiła "dobra zmiana".
 0