Łukasz Szewczyk25.03.2024 (16:25)brak komentarzy

Kuba Błaszczykowski w Wielkanoc w Radiu RMF24

• W Wielką Sobotę w internetowym Radiu RMF24 Piotr Salak zaprosi na spotkanie z Kubą Błaszczykowskim.
• Niedziela Wielkanocna upłynie z kolei pod znakiem przyrody.
Kuba Błaszczykowski  w RMF FM
Specjalne programy świąteczne pojawią się w Radiu RMF24 już od Wielkiego Czwartku, który jest w kościele katolickim Dniem Kapłaństwa. Tomasz Terlikowski w swoim popołudniowym programie (14.00-17.00) wraz z saletynem ks. Grzegorzem Szczygłem zastanowi się, co wolno księdzu: czy może nosić długie włosy i słuchać heavy metalu? Wieczorem (17.00-21.00) Krzysztof Urbaniak opowie o biblijnych czarnych charakterach: Judaszu, Piłacie i Barabaszu - kim byli i co o nich dziś wiemy?

W Wielki Piątek Tomasz Terlikowski przypomni, jak wyglądał proces Jezusa i sprawdzi, czy był sprawiedliwy w świetle prawa rzymskiego. Po 17.00 Krzysztof Urbaniak wraz z historykiem Jakubem Ostrołęckim przyjrzy się największym filmom historycznym - od "Spartakusa" przez "Potop" po "Napoleona". Ile w nich prawdy czasu, a ile prawdy ekranu?

W Wielką Sobotę gościem Piotra Salaka będzie Kuba Błaszczykowski. Legendarny kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski w programie "Po prostu Kuba" (13.00-15.00) opowie jak żyje się na sportowej emeryturze, o swoich relacjach ze Zbigniewem Bońkiem. Padnie też pytanie, czy wysyła świąteczne życzenia do Roberta Lewandowskiego.
A w Lany Poniedziałek program specjalny "Wielcy oszuści Internetu" (9.00-13.00). Mateusz Chrobok, ekspert w zakresie cyberbezpieczeństwa, autor programu "Cyberświat" w Radiu RMF24 i Marcin Jędrych opowiedzą o największych przekrętach i wyłudzeniach w sieci. Prowadzący podpowiedzą też, jak nie dać się nabrać w sieci, o czym warto pamiętać nie tylko 1 kwietnia.