Łukasz Szewczyk27.03.2024 (11:37)1 komentarz

Dzień Disneya w Polsacie. Filmy i specjalny koncert

• W Poniedziałek Wielkanocny, widzowie Polsatu będą mogli przenieść się w magiczny świat filmów i muzyki wytwórni Disneya.
• Zwieńczeniem tego dnia będzie muzyczne widowisko "Disney. Koncert spełnionych życzeń".
Dzień Disneya w Polsacie
Disney Day w Polsacie rozpoczną "Zaplątani" (godz. 06:50) - animowany musical inspirowany baśnią braci Grimm. Najbardziej poszukiwany (a jednocześnie najbardziej czarujący) bandyta w całym królestwie, Flynn Rajtar (w polskiej wersji językowej Maciej Stuhr), szuka schronienia w tajemniczej wieży, gdzie - ku swemu zdumieniu - spotyka Roszpunkę (Julia Kamińska), bystrą nastolatkę obdarzoną niezwykłą mocą w postaci długich na dwadzieścia metrów, magicznych złotych włosów! Niebawem ten zaskakujący duet wyruszy w fantastyczną podróż obfitującą w nieoczekiwane wyzwania i komiczne perypetie... W filmie usłyszymy nominowaną do Oscara piosenkę ("I See the Light" / "Kiedy jesteś tu").
Następnie "Aladyn" (godz. 09:15) - Zapierająca dech w piersiach aktorska adaptacja klasycznej animacji to ekscytująca opowieść o uroczym złodziejaszku Aladynie, dzielnej księżniczce Dżasminie oraz Dżinie, od którego może zależeć przyszłość ich obojga. W filmie, w reżyserii Guya Ritchiego, zobaczymy całą plejadę gwiazd, w tym Willa Smitha w roli niesamowitego Dżina, Menę Massouda jako nieustraszonego Aladyna i Naomi Scott w roli pięknej i odważnej księżniczki Agrabahu - Dżasminy.

"Vaiana: Skarb oceanu" (godz. 11:50) - Walt Disney Animation Studios przedstawia, pełną przygód historię o nieustraszonej nastolatce która chcąc dopełnić dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję po oceanie, by odnaleźć zagubioną wyspę. Po drodze Vaiana (Weronika Bochat) spotyka niegdyś potężnego pół-boga imieniem Maui (Igor Kwiatkowski) i oboje rozpoczynają wspólną żeglugę pełną przezabawnych przygód i spotkań z ogromnymi potworami morskimi i bezlitosnymi przeciwnościami losu. W czasie swej podróży Vaiana odkrywa jedną rzecz, której zawsze poszukiwała - swoje Ja.

"Zwierzogród" (godz. 14:10) - jeden z największych hitów kinowych wszech czasów oraz nominowany do Oscara animacja Disneya z 2017 roku w kategorii: Najlepszy długometrażowy film animowany i nagrodzona Złotym Globem 2017 jako najlepszy film animowany. "Zwierzogród" to współczesna metropolia, ale nie można pomylić jej z żadnym innym miastem, a zamieszkują ją wyłącznie zwierzęta. Tutaj nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś - czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tu zostać, kimkolwiek chcesz.

"Nasze magiczne Encanto" (godz. 16:35) - premiera w Polsacie! "Nasze magiczne Encanto" przedstawia historię niezwykłej rodziny Madrigal, która mieszka w kolumbijskich górach w magicznym domu w cudownym miejscu zwanym Encanto. Magia Encanto spływa na każde dziecko w rodzinie, obdarzając je unikalnym darem: od niezwykłej siły po moc uzdrawiania. Każde dziecko poza jednym - Mirabel). Gdy odkrywa, że magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel decyduje jako jedyny "zwykły" członek rodziny Madrigal, że to ona może być jej ostatnią nadzieją.

Disney Day zakończy "Disney. Koncert spełnionych życzeń" (godz. 20:00) - Zwieńczeniem tego dnia będzie wyjątkowy koncert, w którym największe filmowe przeboje wykonają między innymi: Sara James, Edyta Górniak, Roxie Węgiel, Kuba Badach, Andrzej Piaseczny czy Oskar Cyms. Widzowie usłyszą najpiękniejsze utwory z takich filmów jak "Kopciuszek", "Mała syrenka", "Kraina lodu",

Komentarze (1 - 1 z 1)

Brawo Polsat.
Ramówka świąteczna konkurencyjnego TVN na poniedziałek wielkanocny - T R A G E D I A !
 1