Łukasz Szewczyk02.04.2024 (14:18)13 komentarzy

Kabaret TV już nadaje. Nowa stacja Wirtualnej Polski

• Wirtualna Polska uruchomiła Kabaret TV, kanał telewizyjny w pełni poświęcony rozrywce.
• Widzowie będą mogli oglądać swoje ulubione kabarety 24 godziny na dobę.
Kabaret TV
We wtorek (2 kwietnia 2024 roku) nadawanie rozpoczęła telewizja Kabaret TV. W ramówce są trzy główne cykle: "Mistrzowie Kabaretu", "1,2,3...Kabaret!" oraz "Kabaret na żądanie". Występują w nich znane i lubiane formacje: Kabaret Smile, Kabaret Chyba, Kabaret Hrabi, Nowaki, a także Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Jurki, Czesuaf i Paranienormalni.
- Kanał Kabaret TV powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę widzów dostępu do telewizyjnej rozrywki. Jako jedyni w Polsce gwarantujemy nieprzerwaną, 24-godzinną dawkę śmiechu, bo wiemy, że Polacy naprawdę kochają żarty i skecze w najlepszym wykonaniu - mówi Agnieszka Gajzler, Managing Director Telewizji WP oraz Content Business Growth Director w Wirtualnej Polsce.

Stacja Kabaret TV jest dostępna w dekoderach UPC na pozycji 44, dekoderach Play na pozycji 53 oraz dekoderach Toya na pozycji 47. Stworzono również specjalną stronę internetową - kabarettv.pl, na której można znaleźć m.in. szczegóły dotyczące ramówki i programów.

Kabaret TV to druga, obok Telewizji WP, stacja należąca do Wirtualnej Polski Media.

Start nowego kanału wspiera kampania marketingowa, prowadzona w social mediach (Facebook, Instagram, Tik tok), na platformie Youtube, w kinach i radiu oraz na nośnikach zewnętrznych, m.in. na dworcach i w siłowniach. Kampanię, we własnych zakresie, przygotował zespół marketingu WP.

Komentarze (1 - 10 z 13)

Kabaret TV to większość powtórek kabaretów z WP TV ,90% ramówki to powtórki masakra tylko po to robiony aby zarabiać na reklamach i od operatorów.
W UPC mediabox jest na kanale 18 ,44, i 476.
 23  
Miałbym większy szacunek do tego projektu, gdyby nadawca miał jakieś większe ambicje (ale to raczej mało prawdopodobne w przypadku projektów Wirtualnej Polski).
Np. w szerszy sposób pokazał rynek kabaretowy w Polsce:
- jak ten przemysł wygląda od kulis (reportaże, wywiady)
- aktualności (info o nowych trasach/programach kabaretów i zbliżających się występach; gdzie warto się wybrać)
- przegląd sceny stand-uperskiej
- pokazał autentyczne występy w klubach
- zaprezentował historyczne kabarety, kultowe archiwalne występy (np. Kabaret Starszych Panów, Kabaret Tey itd.)

A także pokazał również jak wygląda scena kabaretowa w innych krajach
 11  
Niestety, ten kanał nie jest nadawany w 4K z HDR, a nic innego na moim 88" telewizorze oglądać się nie da. Będą puszczać te kabarety sobie a muzom, bo we mnie we mnie widza nie znajdą.
 0  
Z tymi kabaretami teraz jest jak kiedyś z disco polo. Tanimi i płytkimi w swej treści programami zapełniają ramówkę. Robią z ludzi plebs, który nie oczekuje nic bardziej wybitnego.
 14  
@Gosciu 1, muszę cię zmartfić, bo 99% kanałów nadawców prywatnych istnieje po to, aby zarabiać na reklamach i/lub na operatorach. A im bardziej odmóżdżający kontent serwują, tym lepiej, bo głuprza widownia jest bardziej podatna na reklamy.

Lepiej pooglądać kanały misyjne, bezpieczne dla mózgu: TV Trwam, TV Republika, wPolsce.pl (do 20.12.2023 jeszcze TVP Info było do oglądania, teraz niestety już nie).
 15  
Mógłby pojawić się w MegoGo
 8  
Kabarety to do tvp 2 jak było kiedyś
 2  
szkoda że vectra niema w ofercie programowej 2024 .poprawa oferty nie istnieje w cale
 0  
Dopóki ta stacja nie będzie co najmniej w 4K, nie będę oglądał jej na swoim 88 calowym telewizorze 8K marki Sony. 4K to dla mnie minimum.
 6  
Nie będzie w 4k. Lepiej zamień tego soniaka na lampowego rubina.
 2  

Polecamy