Łukasz Szewczyk09.04.2024 (16:37)2 komentarze

Nowy pakiet Stream+ z Disney+ i HBO Max w Polsat Box

• Stream+ to nowy pakiet w ofercie Polsat Box, który dołącza do ofert telewizji satelitarnej i internetowej.
• Pakiet zapewnia dostęp do serwisu Disney+ oraz HBO Max (w tym z 3 kanałami HBO)
Pakiet Stream+ w Polsat Box
Stream+ to uzupełnienie oferty Polsat Box dla wszystkich kino- i serialomaniaków. Disney+ i HBO Max w jednym miejscu to dostęp do świata filmów i seriali, w tym nowości, hitów i światowych premier w promocyjnej cenie 49,99 zł/mies. przy umowie na 24 mies. Dodatkowo na start z pakietem Stream+ dostępny jest benefit:
• pierwsze 6 miesięcy bez opłat z pakietami M Sport i L (tv satelitarna i kablowa IPTV) oraz Bogatym (tv internetowa),
• pierwsze 3 miesiące bez opłat z pakietami S i M (tv satelitarna i kablowa IPTV) oraz Wygodnym i Komfortowym (tv internetowa).
Disney+ to oferta produkcji od Disneya, Marvela, Star Wars, Pixara, National Geographic i Star. Wśród najnowszych tytułów serwisu są m.in.: "Biedne istoty" z nagrodzoną Oscarem brawurową rolą Emmy Stone, a także "Szogun" - adaptacja bestsellerowej powieści Jamesa Clavella o tym samym tytule czy "Gwiezdne wojny: Parszywa Zgraja" - serial animowany osadzony w świecie Gwiezdnych wojen.

HBO Max z kolei jest domem dla nowości i kultowych seriali i filmów od HBO, Warner Bros., DC, Cartoon Network i Max Originals. Fani nowych seriali i filmów obejrzą cały sezon nowego serialu "Reżim" z utalentowaną Kate Winslet w roli autorytarnej przywódczyni Eleny, oparty na nagrodzonej Pulitzerem powieści autorstwa Viet Than Nguyen - "Sympatyk" (premiera 15 kwietnia) oraz filmową opowieść "Wonka" o młodych latach Willy'ego Wonki, postaci z powieści "Charlie i fabryka Czekolady".

Komentarze (1 - 2 z 2)

A jak najoptymalniej sparować ten kontent z łazikiem marsjańskim Curiosity?
 1  
Do tego dodać Netflix i tradycyjna tv nie jest nam potrzebna ;) i to bez reklam.
 0