Łukasz Szewczyk12.04.2024 (12:49)1 komentarz

Agnieszka Woźniak-Starak dołącza do Onet Rano

• Agnieszka Woźniak-Starak została nową prowadzącą program "Onet Rano:.
• Pierwsze wydanie prowadzone przez dziennikarkę będzie można oglądać 15 kwietnia
Agnieszka Woźniak-Starak dołącza do Onet Rano
Dołączenie Agnieszki Woźniak-Starak do ekipy Onet Rano zostało ogłoszone w piątkowym wydaniu programu. Nowa prowadząca przejmie stery Onet Rano już w poniedziałek, 15 kwietnia. Program w mobilnym studiu Onetu prowadzą także: Odeta Moro, Dominika Długosz, Tomasz Sekielski, Bartosz Węglarczyk, Marcin Zawada, Łukasz Kadziewicz i Mikołaj Kunica.
- Agnieszka Woźniak - Starak jest świetnym wzmocnieniem zespołu Onet Rano. Cieszę się, że dołącza do nas wyrazista dziennikarka, która znakomicie czuje się w porannych programach na żywo. Doświadczenie Agnieszki, świetny kontakt z widzami oraz jej bliskość z gośćmi programu gwarantują, że każdy poranek prowadzony przez Agnieszkę będzie udanym początkiem dnia dla wielu widzów Onet Rano - mówi Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.

- Po pierwsze brakowało mi poranków, po drugie bardzo lubię Onet Rano, uważam, że to świetny format, po trzecie uwielbiam rozmawiać z ludźmi i na koniec, kocham jeździć samochodem. To wystarczyło, nie musiałam się zastanawiać. Dołączam do fantastycznego zespołu, co mnie bardzo cieszy. Zaczynałam w radiu, jestem w telewizji, a internet to medium, które łączy jedno i drugie, wyznacza nowe trendy, jest nowoczesne, dlatego trzeba tu być. Dla mnie to proste! - mówi Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i podyplomowego studium w Akademii Telewizyjnej Telewizji Polskiej.
W latach 2003-2004 była związana z Radiową Jedynką - pracowała w Redakcji Magazynów Informacyjnych i Dzienników i prowadziła poranną audycję Obudź się. W latach 2005-2012 pracowała w Telewizji Polskiej; od 22 maja 2005 do grudnia 2009 była gospodarzem oprawy dnia w TVP1, gdzie prowadziła również program Kawa czy herbata?. Była także konferansjerką podczas Krajowych Festiwali Piosenki Polskiej w Opolu, które organizowała TVP1. Od stycznia 2010 do grudnia 2012 była związana z TVP2, gdzie prowadziła programy: Pytanie na śniadanie i Bitwa na głosy.

W 2013 rozpoczęła współpracę z Grupą TVN, dla której prowadziła m.in.: Dzień dobry TVN, Aplauz, aplauz! i Ameryka Express, a także programy emitowane przez TVN Style i TVN 7. Od czerwca 2012 do czerwca 2013 była redaktorką naczelną magazynu "e!stilo". Równolegle w latach 2012-2013 współprowadziła z Kubą Wojewódzkim poranną audycję Zwolnienie z WF-u w Esce Rock. Była redaktorką naczelną portalu Zpazurem.pl. Od marca 2020 prowadzi audycję Life Balance dla newonce.radio, a od września do czerwca 2023 współprowadziła poranny program Dzień dobry TVN w parze z Ewą Drzyzgą. Prowadzi także koncerty i festiwale organizowane przez TVN.

Komentarze (1 - 1 z 1)

pasuje do tej ekipy bajkopisarzy i mitomanów manipulujących wszystkim co się da. Nie ma w Polsce bardziej nierzetelnych mediów niż imperium Onet czy TVN.
 0