Łukasz Szewczyk30.04.2024 (11:41)brak komentarzy

HBO Max na maj. "Hacks 3", "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny 2"

• HBO Max ogłasza nowości na pierwsze tygodnie maja 2024
"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny"
PROGRAMY I SERIALE
"Szczęśliwa szóstka" (Six is not a Crowd) - Carolina i Damián są dla siebie stworzeni, ale mają bardzo różne poglądy na temat seksu i miłości. Czy ich związek ma szansę przetrwać?

"Hacks III" - Serial zgłębia tajniki relacji, która zawiązuje się pomiędzy Deborah Vance, legendarną komiczką z Las Vegas, a 25-letnią roszczeniową dziewczyną wyrzuconą poza nawias.
"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny II" (Pretty Little Liars: Original Sin) - Dwadzieścia lat temu seria tragicznych wydarzeń wstrząsnęła robotniczym miasteczkiem Millwood. Teraz now grupa nastolatek - nowe kłamczuchy - jest dręczona przez A, nieznanego napastnika.

"Uśmiechnięci przyjaciele" (Smiling Friends) - Pracownicy niewielkiej firmy chcą dawać ludziom szczęście w tym dziwnym i zwariowanym świecie. W firmie pracują cyniczny Charlie i pracownik roku Pim, których zadaniem jest dzwonienie do ludzi, aby podnosić ich na duchu


FILMY
"Uciekaj, ile sił" - Młoda Kirgizka zostaje porwana przez grupę mężczyzn i zmuszona do zawarcia małżeństwa. Dramat o pragnieniu wolności.

"Tak, jak było"- Po roku spędzonym w Berlinie Lera wraca na Boże Narodzenie do rodzinnego Kijowa. Tam na własnej skórze doświadcza nowej, wojennej codzienności.

"Cytrynowiec" - Młody ojciec kradnie królika magika, aby zaimponować 10-letniemu synowi. Dreszcz emocji szybko jednak zmienia się w przytłaczającą rzeczywistość.

"Po staremu" - Chiński imigrant pracujący jako dostawca jedzenia w Nowym Jorku musi pogodzić się z kruchością swojego życia w Ameryce.

"Kurczak dla Lindy!" - Paulette czuje się winna po niesprawiedliwym ukaraniu córki i postanawia upiec dla niej kurczaka z papryką.

"Chłopcy"- Dwóch nastolatków postanawia stworzyć w sieci kotka, aby kupić Playstation. W miarę napływu pieniędzy, kłamstwo zaczyna zagrażać ich przyjaźni.

"American Pie: Zjazd absolwentów" - Znajomi z klasy spotykają się ponownie po dziesięciu latach na zjeździe absolwentów, aby sprawdzić, czy ich przyjaźń przetrwała próbę czasu.

"American Pie 2" - Rok po niezapomnianym balu maturalnym gang spotyka się ponownie, aby spędzić gorące lato, którego nigdy nie zapomną.

"American Pie: Wesele" - Ciąg dalszy zabawnych perypetii bohaterów przebojowych komedii American Pie i American Pie 2. Tym razem wszystko wskazuje, że Jim i Michelle staną w końcu na ślubnym kobiercu. Znowu będzie ekscentrycznie....

"Lady Bird" - Waleczna nastolatka marzy o opuszczeniu rodzinnego miasta i rozpoczęciu studiów w Nowym Jorku.

"Mój policjant" - Obraz podąża za trójką młodych ludzi w emocjonalną podróż po Wielkiej Brytanii lat 50. XX wieku.

"Lobster" - Colin Farrell w roli porzuconego mężczyzny, który ma 45 dni na znalezienie sobie nowej partnerki.

"Anty-skłot" - 38-letnia samotna matka rozpoczyna pracę w start-upie, który oferuje niski czynsz w zamian za zajmowanie i opiekę nad pustymi biurowcami.

"Granice" - Po tragicznym wypadku Diane czuje się stale zagrożona. Jej dwie siostry są zaniepokojone i alarmują matkę, która wraca, aby wspierać rodzinę.

"Sommersby" - Dwa lata po wojnie secesyjnej Jack Sommersby wraca na plantację na południu i do żony, którą opuścił. Czy naprawdę jest tym, za kogo się podaje?

"Totem" - Siedmioletnia Sol spędza dzień w domu dziadka, pomagając w przygotowaniach do urodzin jej nieuleczalnie chorego ojca.

"Mój własny pokój" - Tina, która zatraciła się w życiu, wynajmuje pokój od pełnej życia Megi, dzięki której zaczyna odkrywać wolność.

"Nadzieja i chwała" - Kapitalnie opowiedziana historia małego chłopca, dorastającego w Londynie czasów drugiej wojny światowej. Złoty Glob i 5 nominacji do Oscara.

"Lore" - Piątka urodzonych w nazistowskiej rodzinie dzieci podróżuje przez Niemcy tuż po zakończeniu drugiej wojny światowej. Muszą zmierzyć się z powojennym chaosem i bolesną prawdą o swoich rodzicach.

"Fabryka zła" - W 1942 roku dwóch chłopców, Friedrich i Albrecht, zostaje wybranych do elitarnej szkoły, która kształci przyszłych przywódców Rzeszy Niemieckiej.

"Nigdzie w Afryce" - Żydowskie małżeństwo emigruje do Kenii uciekając przed nazistowskimi Niemcami. Utrata domu i niemożność rozmowy zagrażają ich relacji.

"Czas na miłość" - Podróżnik w czasie wykorzystuje swoje umiejętności, by zdobyć dziewczynę swoich marzeń. Domnhall Gleeson i Rachel McAdams w rolach głównych.

"Trzynastu" - Oparta na faktach historia misji wydostania członków męskiej drużyny piłkarskiej z jaskini w Tajlandii, którzy zostali uwięzieni przez ulewny deszcz.

"Eismayer" - Eismayer to oficer szkoleniowy armii austriackiej, który budzi największy strach. Pewnego dnia jednak jego świat zostaje wywrócony do góry nogami.

"Zagubieni pośród nocy" - Emiliano poszukuje osób odpowiedzialnych za zaginięcie jego matki-aktywistki, która broniła lokalnych stanowisk pracy.

"O północy w kinie Paradise" - Podczas jednego wieczoru trzy pary uświadamiają sobie, że każde małżeństwo wymaga równych dawek złudzeń, przebaczenia, śmiechu i pasji.

"Dwóch ojców " - Graham, samotny walijski naczelnik poczty, adoptuje Jamesa, 10-letniego chłopca z trudną przeszłością.

"Skradziona dolina" - Mechanik Lupe łączy siły z kowbojką wyjętą spod prawa, aby pomóc ocalić jej umierającą matkę.

Majowe nowości w HBO Max dzień po dniu (1 - 15 maja):

• 1 maja
Młody Sheldon VII, odc. 8
Uciekaj, ile sił
Tak, jak było
Cytrynowiec
Po staremu

• 2 maja
Szczęśliwa szóstka, odc. 1-4
Hacks III, odc. 1-2
Kampania dziewczyn, odc. 9
Kurczak dla Lindy!
Chłopcy
Żółwie aż do końca

• 3 maja
Na planie XXI, odc. 18
Royal Crackers II, odc. 10
American Pie: Zjazd absolwentów
American Pie 2
American Pie: Wesele
Lady Bird
Mój policjant
Lobster
Anty-skłot
Granice
Sommersby
Totem
Taksówkarze
Mój własny pokój

• 4 maja
Jessica's Big Little World, odc. 1-10
We're Here IV, odc. 2
Jerrod Carmichael: Reality Show, odc. 6

• 5 maja
Ninja Kamui, odc. 13
Sierra Madre: Wstęp wzbroniony, odc. 4

• 6 maja
All American VI, odc. 5
Sympatyk, odc. 4
Przeklęty II, odc. 3
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem XI, odc. 10

• 7 maja
Pani sprzątająca III, odc. 8

• 8 maja
Młody Sheldon VII, odc. 9
Nadzieja i chwała
Lore
Fabryka zła
Nigdzie w Afryce

• 9 maja
Szczęśliwa szóstka, odc. 5-6
Hacks III, odc. 3-4
Kampania dziewczyn, odc. 10
Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny II, odc. 1-2

• 10 maja
Na planie XXI, odc. 19
Czas na miłość
Trzynastu
Między nami
Eismayer
Zagubieni pośród nocy
O północy w kinie Paradise
Dwóch ojców
Skradziona dolina

• 11 maja
Teen Titans Go! VIII, odc. 20, 22-23, 25-27, 33-37
Jerrod Carmichael: Reality Show, odc. 7
We're Here IV, odc. 3

• 12 maja
Sierra Madre: Wstęp wzbroniony, odc. 5
Nikko Glaser Special

• 13 maja
All American VI, odc. 6
Uśmiechnięci przyjaciele II, odc. 1-2
Sympatyk, odc. 5
Przeklęty II, odc. 4
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem XI, odc. 11

• 14 maja
Pani sprzątająca III, odc. 9

• 15 maja
Młody Sheldon VII, odc. 10