Łukasz Szewczyk07.05.2024 (10:46)brak komentarzy

"Rozwodnicy" z Popławską i Mecwaldowskim jesienią w Netflixie (wideo)

• Netflix zapowiada polską komedią o eks-małżonkach
"Rozwodnicy" w Netflixie / fot. Paweł Drabik
"Rozwodnicy" w Netflixie / fot. Paweł Drabik
Komedia "Rozwodnicy" w reżyserii Michała Chacińskiego i Radka Drabika opowiada o losach były małżonków - wiecznie zabieganej Małgosi granej przez Magdaleną Popławską oraz Jacka - czułego, lecz dość nieodpowiedzialnego faceta - w roli którego zobaczymy Wojciecha Mecwaldowskiego.
Dwie dekady po wzięciu rozwodu i obraniu osobnych życiowych ścieżek, para byłych małżonków, rozpoczyna starania, aby uzyskać oficjalne unieważnienie ich krótkiego kościelnego małżeństwa. Ze zdziwieniem odkrywają, że znaleźli się w niekończącej się spirali kościelnych przepisów, a wspólne utarczki z księżmi ponownie zacieśniają ich więzi, wprowadzając chaos w życie ich obecnych partnerów i dzieci.

W tej pełnej przypadku i absurdu komedii zobaczymy również Tomasza Schuchardta oraz Michalinę Łabacz, którzy grają nowych partnerów tytułowych rozwodników, a także Michała Pawlika, Szymona Kuśmidra, Oliwię Drabik, Dorotą Piasecką, Aleksandrę Grabowską, Michała Majnicza, Adama Cywkę, czy Stanisława Cywkę.


Film w reżyserii Michała Chacińskiego i Radka Drabika zadebiutuje w Netflixie już jesienią. Za scenariusz odpowiedzialny jest Łukasz Światowiec i Michał Chaciński, natomiast za produkcję firma Gigant Film i producent Radosław Drabik.