Łukasz Szewczyk08.05.2024 (10:54)brak komentarzy

TVN zapowiada drugi sezon "The Traitors. Zdrajcy"

• Telewizja TVN zapowiada drugi sezon serii "The Traitors. Zdrajcy"
The Traitors. Zdrajcy
Po udanym debiucie polskiej wersji "The Traitors. Zdrajcy", stacja TVN podjęła decyzję o rozpoczęciu prac nad drugim sezonem. Program dobrze sobie radzi zarówno w telewizji, zapewniając TVN pozycję lidera, jak i w Playerze, gdzie znalazł się w czołówce najchętniej oglądanych formatów tej wiosny. Idąc za ciosem, stacja ogłasza nabór do drugiej edycji. Kto tym razem, odważy się, by zamieszkać w malowniczym belgijskim zamku i wziąć udział w tej fascynującej i psychologicznej grze? Wszelkie informacje o tym, kto może się zgłosić, znajdują się na stronie thetraitors.tvn.pl.
- "The Traitors. Zdrajcy" to wymagający projekt, którego najważniejszym elementem są ludzie i ich psychologiczne rozgrywki. Dlatego właśnie dobór uczestników jest kluczowy dla tego przedsięwzięcia. Bohaterowie pierwszej edycji jednogłośnie twierdzą, że przeżyli przygodę życia. Czekamy teraz na kolejnych odważnych , którym odpowiada ta mroczna i pełna napięcia formuła programu. Wszystkich, którzy są gotowi na inteligentna zabawę. Myślę, że w tej edycji może być dużo trudniej, ale i ciekawiej - komentuje Marta Więch, producentka serii.


Formuła "The Traitors" inspirowana jest popularną i angażującą grą Mafia. Uczestnicy programu potajemnie dzieleni są na "lojalnych" i "zdrajców". Ich misją jest przede wszystkim dotrwanie do końca, ukończenie serii wyzwań i zdobycie nagrody pieniężnej - nawet 500 tysięcy złotych! Jak mają to zrobić? Wszyscy twierdzą, że są lojalni. Zadaniem tych prawdziwych jest rozpracowanie i zidentyfikowanie zdrajców oraz wypędzenie ich z zamku. Z kolei tytułowi zdrajcy mogą i będą się bronić, mordując kolejnych lojalnych w nocy. Każdy zawodnik obiera własną strategię gry - kłamstwo, manipulacja, zdrada - w tej grze wszystkie chwyty dozwolone! Kto okaże się lepszy, w tej trzymającej w napięciu przygodzie, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym? Zarówno zdrajcy, jak i lojalni, żeby wygrać, będą musieli rozwijać swoje umiejętności obserwacji i analizy zachowania przeciwników, wyciągania wniosków, ale też strategicznego myślenia.

Na ten moment, nie wiadomo kiedy wystartują nagrania do drugiego sezonu. Prawdopodobnie odbędą się one w tym samym, belgijskim zamku. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision, producentem ze strony TVN jest Marta Więch.