Łukasz Szewczyk08.05.2024 (10:56)brak komentarzy

"Napad" jesienią w Netflixie. W roli głównej Olaf Lubaszenko

• Jeszcze w tym roku w Netflixie zobaczymy nowy film "Napad".
• W rolę wydalonego ze służby funkcjonariusza policji mającego szansę na odzyskanie swojego dawnego życia wcieli się Olaf Lubaszenko.
Olaf Lubaszenko w nowym filmie Netflixa "Napad"
Początek lat 90-tych, wydalony ze służby funkcjonariusz policji, grany przez Olafa Lubaszenkę, otrzymuje szansę na odzyskanie swojego dawnego życia w zamian za rozwiązanie sprawy napadu na bank. Wspólnie z młodą policjantką przydzieloną do sprawy, detektyw musi działać szybko - zainteresowanie mediów napadem nie jest na rękę nowej władzy.
- Mój bohater to złożona postać. Z jednej strony to zmęczony życiem cynik po pięćdziesiątce, który musi uporać się z odejściem żony i brakiem kontaktu z córką, z drugiej - człowiek niezwykle inteligentny i mocno zaangażowany w swoją pracę, który nie odpuści, dopóki nie doprowadzi wszystkich spraw do końca - tak o swojej postaci mówi Lubaszenko, którego zobaczymy w zupełnie innej niż dotychczas roli.

W filmie zagrają również m.in. Jędrzej Hycnar, Wiktoria Gorodeckaja i Magdalena Boczarska.

"Napad" jest kontynuacją współpracy Netflixa z Michałem Gazdą, reżyserem ubiegłorocznego hitu Znachor. Scenarzystami filmu jest Bartosz Staszczyszyn, z kolei producentką - Magdalena Szwedkowicz.

Premierę filmu Netflix zaplanował na jesień 2024