Łukasz Szewczyk13.05.2024 (9:47)brak komentarzy

SkyShowtime na czerwiec. "Tatuażysta z Auschwitz", "Air Force One Down", "Milli Vanilli", "Trolle 3"

• Hity czerwca na platformie SkyShowtime
"Tatuażysta z Auschwitz" / Fot. SkyShotime
"Tatuażysta z Auschwitz" / Fot. SkyShotime
SERIALE
Trzeci sezon "Mayor of Kingstown" (od 6 czerwca). Serial opowiada o rodzinie McLusky - nieformalnych władcach Kingstown w stanie Michigan, gdzie jedyna prosperująca branża to więziennictwo. Serial porusza kwestie systemowego rasizmu, korupcji i niesprawiedliwości, wychodzących na światło dzienne za sprawą bohaterów, którzy próbują przywrócić sprawiedliwość i porządek w mieście pogrążonym w chaosie.
"Tatuażysta z Auschwitz" (od 7 czerwca). Scenariusz tego 6-odcinkowego miniserialu został oparty na powieści Heather Morris, inspirowanej wspomnieniami Laliego i Gity Sokolov, którzy poznali się jako więźniowie w Auschwitz. Krótko po przybyciu na miejsce Lali zostaje jednym z tatuażystów odpowiedzialnych za nanoszenie numerów identyfikacyjnych na ramiona współwięźniów. Pewnego dnia poznaje Gitę (Anna Próchniak), której tatuuje na ramieniu więzienny numer. Lali i Gita zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia - tak wygląda początek tej niezapomnianej opowieści o uczuciach i odwadze.

"Psi patrol 10" (od 14 czerwca, druga część). To animowany serial dla przedszkolaków opowiadający o przygodach szóstki bohaterskich szczeniaków i doskonale znającego się na nowoczesnej technologii 10-latka o imieniu Ryder. Pieski poruszają się fantastycznymi pojazdami i świetnie radzą sobie z rozwiązywaniem problemów, dzięki czemu każdego dnia mogą z humorem pomagać mieszkańcom Zatoki Przygód. Strażak Marshall, policjant Chase, pilotka Skye i każdy z pozostałych szczeniaków odznacza się wyjątkową osobowością i zestawem umiejętności, które pomagają całej paczce świecić przykładem i udowadniać, jak ważna jest praca zespołowa. Psiaki noszą specjalne plecaki, które ułatwiają im radzenie sobie z każdym wyzwaniem - od ratowania kotków po powstrzymywanie katastrof kolejowych. Jednak niezależnie od wagi misji cały Psi Patrol zawsze znajduje czas na zabawę, żarty i przyjacielskie podrapanie za uchem przez Rydera.

FILMY
"Air Force One Down" (od 1 czerwca). Podczas swojej pierwszej misji na pokładzie Air Force One nowa agentka Secret Service staje przed arcytrudnym zadaniem, kiedy samolot przejmują terroryści dążący do zablokowania ważnej umowy energetycznej. Nasza bohaterka musi wykazać się wielką odwagą i umiejętnościami podczas starcia z bezlitosnym przeciwnikiem. Stawką tej gry jest życie prezydenta i uniknięcie światowego kryzysu, który może zmienić bieg historii..

"Milli Vanilli" (od 1 czerwca). Od błyskawicznego wzlotu do upadku na oczach całego świata - ten fascynujący dokument prezentuje nieznane informacje o słynnym popowym duecie Milli Vanilli i skandalu, jaki wybuchł w latach 90., kiedy okazało się, że tak naprawdę śpiewał za nich ktoś inny.

"Miłe towarzystwo" (od 28 czerwca). Fabularny debiut reżyserski Nidy Manzoor, twórczyni cenionego brytyjskiego serialu "We Are Lady Parts". Bohaterką filmu jest początkująca adeptka sztuk walki, Ria Khan, która wierzy, że musi uratować swoją starszą siostrę Lenę przed aranżowanym małżeństwem. W imię niezależności i siostrzeństwa realizuje więc ambitny plan, aby zapobiec ślubowi.

"Trolle 3" (od 29 czerwca). Po dwóch filmach, w których przyjaźnili się i flirtowali, Poppy i Mruk wreszcie oficjalnie są parą! Dzięki temu Poppy odkrywa też sekretną przeszłość Mruka. Okazuje się, że kiedyś należał do jej ulubionego boysbandu BroZone, którego pozostałymi członkami byli jego bracia: Floyd, John Dory, Spruce i Clay. BroZone rozpadł się, kiedy Mruk był jeszcze mały. To samo spotkało jego rodzinę, więc od tego czasu nie widział swoich braci. Kiedy jednak para niegodziwych gwiazd pop - Velvet i Venner - porywa Floyda, aby wykorzystać jego muzyczny talent, Mruk i Poppy wyruszają w trudną, pełną emocji podróż, że