Łukasz Szewczyk14.05.2024 (15:23)brak komentarzy

Drugi sezon "The Family Stallone" w SkyShowtime (wideo)

• Do SkyShotime powraca program z nominowanym do Oscara Sylvesterem Stallone, jego żoną Jennifer Flavin Stallone oraz ich córkami: Sophią, Sistine i Scarlet
"The Family Stallone" w SkyShowtime
W czwartek (16 maja), wyłącznie w SkyShowtime odbędzie się premiera drugiego sezonu programu "The Family Stallone" z nominowanym do Oscara Sylvesterem Stallone, jego żoną Jennifer Flavin Stallone oraz ich córkami: Sophią, Sistine i Scarlet. Tego dnia do serwisu dodane zostaną wszystkie odcinki nowego sezonu.
W tym sezonie jedna z najsłynniejszych rodzin Los Angeles po 40 latach na dobre opuszcza Hollywood i przeprowadza się na wschód. Córki Sophia i Sistine realizują swoje marzenia w Nowym Jorku, a Scarlet idzie na studia i cieszy się nowym związkiem w Miami. Sly i Jen postanawiają więc, że dobrym miejscem na rozpoczęcie nowego rozdziału w ich życiu będzie Palm Beach. Pomimo odległości dzielących członków rodziny więzy łączące Stallone'ów pozostają silne. Kulminacją sezonu jest przełomowa podróż do Włoch, podczas której bohaterowie zagłębiają się w historię swoich korzeni, stając się sobie jeszcze bliżsi i tworząc wspaniałe wspomnienia.


"The Family Stallone" to program wytwórni MTV Entertainment Studios. Jego producentami wykonawczymi są Benjamin Hurvitz i Nadim Amiry, a także Julie Pizzi, Farnaz Farjam i Jonathan Singer z ramienia wytwórni Bunim-Murray Productions. Funkcje współproducentów wykonawczych pełnią Chris Ray i Jason Williams. Dystrybutorem serialu jest Paramount Global Content Distribution.