Łukasz Szewczyk14.05.2024 (15:29)12 komentarzy

Hit prosto z kina trafi do HBO Max. "Diuna: Część druga" (wideo)

• Powraca epopeja, będąca adaptacją uznanego bestsellera Franka Herberta pod tytułem "Diuna"
Diuna: Część druga
"Diuna: Część druga" ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.
Nagradzany twórca Denis Villeneuve przedstawia dalszy ciąg sagi o Diunie w filmie "Diuna: Część druga". Jest to następna odsłona serii na podstawie słynnej powieści Franka Herberta Diuna ze wzbogaconą obsadą gwiazd z całego świata. Film produkcji Warner Bros. Pictures i Legendary Pictures to wyczekiwana kontynuacja nagrodzonej sześcioma Oscarami "Diuny" z 2021 roku.Film "Diuna: Część druga" będzie można oglądać już od 21 maja w HBO Max.

Premiera filmu nie jest przypadkowa. W tym dniu na wielu rynkach europejskich debiutuje nowa platforma Max, która zastąpi HBO Max. W Polsce start Max zaplanowano na 11 czerwca.

Komentarze (1 - 10 z 12)

za 60 zł miesięcznie to niech sobie wsadza. ja rezygnuje. wole wypożyczyć z apple tv. hbo miało sens kiedy kosztowało 20 a nie 60 zł. powariowali z tymi cenami. myślą że co będziemy im ładować kapustę do kieszeni. ja napewno nie. bye bye hbomax.
 10  
W jakiej siec kablowej Jesteś ? za 50 pln ? HBO - 22 pln Która firma ma za 50 pln ? Odpiszcie
 4  
Za te super hiciory z tvn typu kuchenne rewolucje i mam talent to i 60 zl malo. Ja bym tak 160 zazyczyl niech Polacy placa stac ich. Jednak hbo to byla marka a teraz zrobili jakis max wrzucili g. od tvn i discovery i Polaku płać. Pamietam jeszcze czasy wizji i cyfry. Tak zniszczyc hbo. Dramat.
 8  
otóż to hbo była marka a ten max z tvn to szkoda gadać. nazwę zmienili, ceny podnieśli i płać. ja tam rezygnuję. nie opłaca się a barbie to już dawno jest w serwisie, z kogo oni durnia robią.
 9  
Jestem tego samego zdania. Wiecej płacić nie zamierzam. Mam kontrakt na rok. Jeśli nie dostane 4K i hdr to maja zwrocić kase, za niewykorzytane okresy. Kuchenne i Wojewódzkiego to niech sobie w stanach oglądaja. Mnie to nie interesuje. Tak samo jak nie interesuje mnie tvp czy inne polsaty. Ale faktycznie niezle posuniecie. Wczesniej za 20 zł mieliśmy hdr i 4k. Teraz dostaniemy plan z reklamami w tej cenie. Ale za to nowa nazwę. Ludzie i tak to kupią. Dostaną tvn i będą hepi.
 10  
ja mam miesięczny okres więc rezygnuję w momencie gdy wejdą i podniosą ceny.
 8  
ares nie jestem w kablówce mam indywidualny kontrakt. przedłużam co miesiąc, ze zniżką po wejściu na rynek. ale mam ja gdzieś. ceny śmiech na sali. za reklamy to ja płacił nie będę. niech spadają na drzewo. chcieli zmiany to będą mieli.
 7  
Również zdecydowałem, że rezygnuje. Nie dlatego, że zmienili nazwę ale dlatego, że nie ma nic ciekawego do obejrzenia. Sorry ale Pani, która tłucze talerze w restauracjach mnie nie interesuje. Wystarczy mi Amazon. 49 zł na rok to jest oferta. A nie 60 zł. Chyba ich Budda opuściła, że myślą, że tyle zapłacę
 8  
A mnie denerwuje, że nie potrafią dodać klasycznych kreskówek z Cartoon Network, które często dostawały świetny dubbing do telewizji
 2  
A ja NIE rezygnuję, i cieszę, że, że do treści HBO i Max dołączają Discovery i TVN. Wszystko pod jednym dachem. Brawo!
 3