Łukasz Szewczyk14.05.2024 (21:52)3 komentarze

Polsat kręci nowy serial "Powrót do życia"

• Ruszyły zdjęcia do nowej produkcji Polsatu - "Powrót do życia".
• Serial to mieszanka mrocznego dramatu i komediowego absurdu rozgrywająca się w urokliwej, nadmorskiej scenerii.
• W roli głównej zobaczymy Magdalenę Popławską
"Powrót do życia"
Najnowsza produkcja Polsatu to adaptacja brytyjskiej serii o nazwie "Back to Life", nominowanej między innymi do nagrody Emmy. Opowiada historię Mai, która po spędzeniu ponad 20 lat w więzieniu za zamordowanie szkolnej przyjaciółki wraca do rodzinnego miasteczka. Wkrótce okazuje się, że nic nie jest takie proste i oczywiste, na jakie wygląda. Życie na wolności, znalezienie pracy, relacje z rodzicami, przyjaciółką, byłym chłopakiem, a już na pewno - popełniona przez nią zbrodnia. Zachowanie mieszkańców miasteczka również pozostawia wiele do życzenia, tym bardziej, że część z nich uważa się za wzór cnót i moralności. Matka bohaterki zdradza męża w samochodzie, na potajemnych schadzkach, ojciec zbiera śmieci, a w parafialnym kole głównym tematem nie jest religia, tylko... sąsiedzi. "Powrót do życia" to mroczna i jednocześnie zabawna, na wskroś prawdziwa, ale też absurdalna historia o drugiej szansie od losu, wybaczeniu i małych rzeczach, które urastają do rangi marzeń.
Produkcja zebrała doskonałe opinie na rynku brytyjskim. "Świetnie napisany
i wielowarstwowy serial, któremu udało się być jednocześnie słodkim, tragicznym i lekko wariackim" - pisał "The Times". Z kolei w "The Guardian" można było przeczytać: "... serial, który, bez fałszywej nuty, zręcznie manewruje pomiędzy nostalgią a śmiechem".

Za realizację polskiej wersji serialu odpowiada Polot Media. Reżyserem jest Makary Janowski, a scenariusz opracował zespół: Beata Halastra, Ilona Łesyk-Moczulska, Małgorzata Pach-Galik i Michał Zasowski.

Nowy serial będzie miał premierę w serwisie Polsat Box Go.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Będzicie ssać spеrmę z mojego pеnisa, śmiеcie PiSowscy! ;] Jestem gej i to jest OK.
Nie odpuszczę, dopóki się z wami nie puszczę ;D

buuuuuuuuuuahahahahahahahhahahaah!!
 0  
Sam możesz sobie possać, wystarczy że pokołyszesz się na garbie.

Flachahahahahahahahahahaha
PISior i jego sisior 18.05.2024 (0:48:00)
 0  
Jest dużo gejów Pisowskich i to nie są śmieci
 0