Łukasz Szewczyk16.05.2024 (10:41)brak komentarzy

Czwarty sezon "FBI" w AXN

• "FBI" to eden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat w Stanach Zjednoczonych.
• Stworzony przez zdobywcę Emmy, Dicka Wolfa, i ekipę stojącą za sukcesem serii "Prawo i Porządek".
• Historia zespołu agentów FBI pracujących nad najtrudniejszymi sprawami na ulicach Nowego Jorku z zakresu terroryzmu, przestępczości zorganizowanej oraz szpiegostwa.
Serial "FBI"
Serial "FBI" opowiada historię agentów pracujących w nowojorskim oddziale amerykańskiego Federalnego Biura Śledczego. Elitarna jednostka, złożona z najlepszych specjalistów, wykorzystuje wszystkie swoje umiejętności, intelekt i najnowsze technologie w najważniejszych sprawach kryminalnych. Wszystko po to, żeby chronić kraj i mieszkańców jednego z największych miast świata. Cały zespół pracuje nad sprawami z zakresu terroryzmu, przestępczości zorganizowanej oraz szpiegostwa. W nowym sezonie agenci zmierzą się m.in. z cyberatakiem na szpital dziecięcy i atakiem bombowym na budynek sądu.
- To zawsze jest cud, kiedy serial odnosi sukces. Naprawdę, bo jest tyle decyzji do podjęcia i tyle różnych opinii, które muszą się zgrać, żeby coś z tego wyszło. A nawet wtedy nie wiesz do końca, co udało się stworzyć, więc musisz się tego dowiedzieć, a potem to rozwijać i budować. Dlatego twierdzę, że jeśli chodzi o pierwszy rok tworzenia serialu, to nie ma na to recepty - mówiła o sukcesie serialu Missy Peregrym, wcielająca się w rolę Agentki Specjalnej Maggie Bell.

Krytycy docenili serial za świetną strukturę fabuły, chemię miedzy postaciami na ekranie i realistyczny scenariusz oparty na prawdziwej pracy FBI. W "FBI" występują Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto, Alana de la Garza, John Boyd oraz Katherine Renee Kane.


Premiera 4. sezonu serialu "FBI" w poniedziałek 27 maja o 21:05 w AXN. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 21:05 w AXN.