Łukasz Szewczyk16.05.2024 (11:23)brak komentarzy

Czwarty sezon serialu "Zbrodnie po sąsiedzku" od sierpnia w Disney+

• Ulubione trio podcasterów-detektywów powraca do Disney+, by rozwiązać kolejną zagadkę kryminalną.
"Zbrodnie po sąsiedzku" w Disney+
W czwartym sezonie "Zbrodni po sąsiedzku" nasze ulubione i niezawodne trio samozwańczych detektywów zmaga się z szokującymi wydarzeniami, które miały miejsce pod koniec trzeciego sezonu, związanymi z dublerką Charlesa - Sazz Pataki. W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, czy to może jednak Charles był zamierzoną ofiarą ataku, śledztwo prowadzi bohaterów aż do Los Angeles, gdzie hollywoodzkie studio przygotowuje film o ich podcaście. Powrót Charlesa, Olivera i Mabel do Nowego Jorku oznacza jeszcze bardziej epicką przygodę - bohaterowie przemierzają dziedziniec swojego budynku, aby zanurzyć się w pokręcone życie mieszkańców zachodniej wieży Arconii.
W rolach głównych występują: Steve Martin, Martin Short, Selena Gomez, Michael Cyril Creighton, którym partnerują wyjątkowi goście specjalni, w tym: Meryl Streep, Da'Vine Joy Randolph, Eugene Levy, Eva Longoria, Zach Galifianakis, Molly Shannon, Kumail Nanjiani, Melissa McCarthy, Richard Kind i więcej.

Twórcami i scenarzystami "Zbrodni po sąsiedzku" są Steve Martin i John Hoffman ("Grace i Frankie", "Looking"). Producentami wykonawczymi są Martin i Hoffman, a także Martin Short, Selena Gomez, twórca "This Is Us" Dan Fogelman i Jess Rosenthal. Za produkcję odpowiada 20th Television, należąca do grupy Disney Television Studios.

Premiera czwartego sezonu od 27 sierpnia w Disney+