Łukasz Szewczyk16.05.2024 (11:38)1 komentarz

"Za duży na bajki 2" od czerwca w Netflixie (wideo)

• Kolejny polski film prosto z kina trafi do oferty platformy Netflix
• "Za duży na bajki 2" to pełna humoru opowieść dla całej rodziny - o sile przyjaźni, stawianiu czoła przeciwnościom i mierzeniu się z prawdą.
"Za duży na baki 2"
Ulubione gamingowe trio powraca. Tym razem Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Wraz ze Staszkiem, pod osłoną nocy, wyruszają na poszukiwania. Czyhające na nich na górskim szlaku niebezpieczeństwa to nic w porównaniu z zadaniem, które otrzymuje Delfina. Kreatywna nastolatka musi ukryć przed niczego nieświadomą ciotką, mamą Waldka oraz... jej nowym partnerem prawdę o zniknięciu chłopców. Jakie zawirowania w życie wszystkich bohaterów wniesie ta sekretna misja? Czy Waldek otrzyma odpowiedzi na dręczące go pytania i zrozumie postępowanie ojca?


- To film rodzinny. Idealny pomysł na to, jak wspólnie spędzić czas, tak żeby było zabawnie, poruszająco i z sensem, i jeszcze, żeby było o czym porozmawiać po seansie - mówi Karolina Gruszka. Aktorka ponownie wcieliła się w postać Teresy, czyli mamy głównego bohatera.
"Za duży na bajki 2" to kontynuacja hitu "Za duży na bajki" z 2022 roku, który był najchętniej oglądanym polskim filmem familijnym w XXI wieku. Na ekranie ponownie zobaczymy Macieja Karasia, Amelię Fijałkowską, Patryka Siemka, Karolinę Gruszkę i Dorotę Kolak. Do obsady dołączyli m.in Paweł Domagała, Michała Żurawski oraz Grzegorz Małecki.


"Za duży na bajki 2" od 1 czerwca na platformie Netflix, na której można oglądać takża pierwszą część.

Komentarze (1 - 1 z 1)

O super, 1 część była zabawna a jednocześnie z przekazem
 2