Łukasz Szewczyk24.05.2024 (10:12)2 komentarze

Dokument o zespole Milli Vanilli od czerwca w SkyShowtime (wideo)

• Od czerwca, wyłącznie w serwisie SkyShowtime, dostępny będzie nowy film dokumentalny, "Milli Vanill"
"Milli Vanilli"
Bohaterami dokumentu wyprodukowanego przez MRC i Keep on Running Pictures są Robert "Rob" Pilatus i Fabrice "Fab" Morvan - przyjaciele z lat młodości, którzy poznali się w Niemczech. Rob pochodził z rozbitej rodziny, a Fab uciekł z domu, gdzie doświadczał przemocy. Poza smutnym dzieciństwem połączył ich też jednak wspólny cel - chcieli być sławni. Wystarczyło kilka lat, aby to marzenie się spełniło.
W 1989 roku ich pierwszy album sześciokrotnie okrył się platyną w USA, a singiel z hitem "Girl You Know It's True" na całym świecie sprzedał się w ponad 30 milionach egzemplarzy. Rob i Fab, szerzej znani jako Milli Vanilli, zostali w 1990 roku najpopularniejszym popowym duetem świata i zdobyli nagrodę Grammy dla najlepszego debiutującego artysty. Szybka droga na szczyt miała jednak wysoką cenę, która doprowadziła do ich upadku - i ujawnienia szokującej prawdy.

Reżyserem i producentem dokumentu "Milli Vanilli" jest Luke Korem. Za produkcję odpowiadają także Bradley Jackson, MRC, Keep On Running Pictures, Fulwell 73 i MTV Entertainment Studios. Producentem wykonawczym jest Hanif Abdurraqib.


Dokument "Milli Vanilli" od 1 czewca w SkyShowtime

Komentarze (1 - 2 z 2)

Jak koś nie chce czekać do czerwca to wbijac na kanal YouTube ,,ciekawehistorie'' i obejrzeć dokument już dzić o nich.
 3  
pamiętam 1 przebój ich i nic więcej
 3