Łukasz Szewczyk04.06.2024 (8:53)23 komentarze

Max ogłasza ceny pakietów w Polsce. Dostęp od 19,99 zł

• Coraz bliżej startu nowej platformy Max w Polsce
• W ramach oferty zaproponuje trzy pakiety subskrypcji dopasowane do różnych potrzeb odbiorców, dostępne już od 19,99 zł miesięcznie.
Max
Platforma Max zadebiutuje w Polsce już w 11 czerwca 2024 roku i zastąpi HBO Max. Platforma Max zaoferuje trzy różne pakiety - Podstawowy, Standardowy oraz Premium - z możliwością wykupienia subskrypcji miesięcznej lub rocznej. Po upływie jednego roku od zakupu subskrypcji rocznej, zostanie ona automatycznie przedłużona w subskrypcję miesięczną w cenie obowiązującej dla danego pakietu miesięcznego. Każdy z tych pakietów będzie można rozszerzyć o pakiet dodatkowy "Kanały TV i Sport" za miesięczną opłatą. Dostęp do transmisji z igrzysk olimpijskich będzie obejmował wszystkie pakiety, co oznacza, że każdy użytkownik platformy uzyska pełny dostęp do najlepszych relacji z tego wielkiego święta sportu.
- "Tu jest co oglądać!" Tak właśnie brzmi hasło platformy Max w Polsce. Ale to coś więcej niż hasło - to obietnica, którą składamy naszym użytkownikom. W Max tworzymy przestrzeń, w której każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Trzy bazowe pakiety subskrypcyjne i jeden dodatkowy dostępne będą w świetnych cenach, już od 19,99 zł miesięcznie. Otworzą one naszym użytkownikom drzwi do niezliczonych godzin najlepszej rozrywki w każdej kategorii tematycznej - mówi Maciej Gozdowski, Group Vice President - Streaming w Warner Bros. Discovery w Polsce.


Pakiet Podstawowy: 19,99 zł miesięcznie lub 199 zł za rok:
• dostęp do treści przy ograniczonej liczbie reklam. Taka usługa znana jest już polskim użytkownikom Playera, który jest lokalnym pionierem w zastosowaniu rozwiązań łączących tańsze subskrypcje z reklamami.
• oglądanie seriali, filmów i programów na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.
• jakość Full HD.
• dostęp do kanału linearnego TVN HD.

Pakiet Standardowy: 29,99 zł miesięcznie lub 299 zł za rok:
• dostęp do biblioteki treści na żądanie bez reklam.
• oglądanie seriali, filmów i programów na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.
• jakość Full HD.
• możliwość pobrania do 30 tytułów, aby oglądać je offline.
• dostęp do kanałów linearnych HBO, HBO 2, HBO 3 oraz TVN HD.

Pakiet Premium: 49,99 zł miesięcznie lub 499 zł za rok:
• dostęp do biblioteki treści na żądanie bez reklam
• oglądanie seriali, filmów i programów na czterech obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.
• jakość Full HD lub 4K, dźwięk Dolby Atmos przy wybranych tytułach.
• możliwość pobrania do 100 dostępnych tytułów, w tym 30 filmów, aby oglądać je offline (obowiązują ograniczenia).
• dostęp do kanałów linearnych HBO, HBO 2, HBO 3 oraz TVN HD.

Pakiet dodatkowy "Kanały TV i Sport": 20 zł miesięcznie:
• dodatek do każdego bazowego pakietu.
• dostęp do dodatkowej biblioteki 25 kanałów na żywo: TVN24, TVN24 BiS, CNN, Eurosport 1, Eurosport 2, TVN 7, TTV, METRO, TVN Style, TVN Turbo, TVN Fabuła, Warner TV, HGTV, Travel Channel, Food Network, Animal Planet, Cartoon Network, Cartoonito, ID, TLC, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Life, Discovery Science oraz DTX.
• relacje z najważniejszych wydarzeń sportowych, w tym tenisowych Wielkich Szlemów, Pucharu Świata w skokach narciarskich, Speedway Grand Prix, kolarskich wielkich tourów, wyścigu 24h Le Mans i wielu więcej.
• oglądanie kanałów telewizyjnych i relacji sportowych na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie (w ramach możliwości pakietu bazowego).

SPRAWDŹ >>>

Obecni użytkownicy Playera, który wraz z Max jest częścią portfolio streamingowego Warner Bros. Discovery, będą mieli możliwość skorzystania z przygotowanej dla nich promocji na pakiety subskrypcji w debiutującym serwisie. Za pośrednictwem komunikacji bezpośredniej na platformie Player oraz poczty elektronicznej użytkownicy otrzymają informacje na temat sposobu skorzystania z oferty specjalnej.

Użytkownicy, którzy uzyskali dostęp do HBO Max za pośrednictwem partnerów mogą skontaktować się ze swoim dostawcą subskrypcji, aby zapytać o dodatkowe szczegóły w zakresie dostępu do platformy Max.

Aktualni użytkownicy HBO Max zachowają swój wcześniejszy plan subskrypcji, cenę usługi, cechy i funkcjonalności platformy, w tym profile, historię oglądania i tytuły w sekcjach "kontynuuj oglądanie" i "moja lista" - wszystko to będzie na nich czekać na platformie Max. W dniu uruchomienia serwisu Max subskrybenci HBO Max będą musieli pobrać nową aplikację oraz zalogować się na swoje konto, aby uzyskać dostęp do ponad dwukrotnie większego katalogu seriali, filmów i programów. Użytkownicy, którzy korzystają z usługi za pomocą przeglądarki internetowej zostaną automatycznie przekierowani do Max.


Oferta Max
W serwisie Max dostępne będą treści od różnych dostawców usług medialnych, w tym katalog nowych i jakościowych produkcji Max Original, sekcja kultowych tytułów HBO, a także obszerna biblioteka TVN z ulubionymi treściami widzów oferta programowa serwisu obejmie seriale, filmy dostępne krótko po premierach kinowych, produkcje dokumentalne, kontent dla dzieci, kultowe programy rozrywkowe, międzynarodowe wydarzenia sportowe oraz treści informacyjne i kanały na żywo.

W serwisie Max 17 czerwca swoją premierę będzie miał drugi sezon serialu "Ród Smoka". Niezwykłą siłą platformy Max będzie także lokalny kontent. Premierowy serial "Przesmyk" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego z Leną Górą w roli głównej, produkcja "Lady Love" pokazująca historię kobiety, która odniosła międzynarodowy sukces w branży od zawsze zdominowanej przez mężczyzn czy nowy sezon "Odwilży" to tylko początek. W serwisie Max będzie można zobaczyć także premierowy i ostatni sezon kultowego serialu "Skazana" z Agatą Kuleszą w roli głównej. Obecnie trwają prace nad ponad 15 kolejnymi produkcjami lokalnymi, które mają zostać pokazane na platformie Max w ciągu najbliższych dwóch lat.

Max to także miejsce dla wielbicieli fascynujących i często kontrowersyjnych produkcji dokumentalnych. Jeszcze w tym roku w serwisie zadebiutują polskie dokumenty Max Original - "Król Zanzibaru", "Łowcy skór" czy "Hope" Martyny Wojciechowskiej.

Uruchomienie platformy streamingowej Max w Polsce 11 czerwca to największe wydarzenie branży medialnej i rozrywkowej w 2024 roku. To także największa premiera produktu w historii Warner Bros. Discovery. Po zakończeniu procesu uruchomienia platformy w Europie, Max będzie dostępny w 25 krajach w regionie. Globalny zasięg serwisu Max obejmie łącznie 65 państw i terytoriów.

Komentarze (1 - 10 z 23)

Wow ale oferta. 50 zł miesięcznie za dostęp do tvn hd. Super już ustawiam się w kolejce.
 38  
19 zl to ja placilem za 4k. chyba ich budda opuscila. Rezygnacja.
 23  
Też rezygnuje. TVN to mam w naziemnej i wiecie co za darmo.
 22  
Podstawowe ceny to przegięcie. 4K tylko w najdroższym pakiecie... kolejne przegięcie. W 2024 r. dopłacać za ultra HD? Bezsensowna taktyka vide Netflix.
Wiadomo było, że będą chcieli więcej zarobić za to samo w innym opakowaniu. Mogli chociaż dodać paczkę sportową w cenie do najwyższego pakietu. 70 zł za 4K + Speedway GP... dziękuję
 21  
Netflix nie ma co się bać tymi cenami HBO nic mu nie zrobi jak było 29zł za HBO tak i jest
 10  
19zł i reklamy przesada za 5 to tak drugi pakiet 29zł 3 49zł nikt nie da 49zł mies miało być taniej niż u innych a nie jest
 16  
-1 tez rezygnuje czym spowodowana 150% podwyzka chyba nie tymi pozycjami od tvn
 14  
tvn nie uczy sie na bledach przeciez juz raz polacy nie zrozumieli ich ofety 4k w najwyzszym pakiecie dla tych co mieli w podstawie dostana z reklamami normalny zart
 16  
Ja się natomiast cieszę teraz już żona nie będzie psioczyć po co tyle wydajesz na vod. Przecież i tak tam nic nie oglądamy.
 7  
HBO Exit ---->
Polska & Węgry Forever Brother'§ * FCK Für uNIA e 4.06.2024 (13:42:11)
 11