Łukasz Szewczyk05.06.2024 (11:24)brak komentarzy

SkyShowtime nakręci kolejny polski serial. "Langer"

• SkyShowtime ogłasza kolejną produkcję własną w Polsce.
• Nowy serial "Langer" będzie oparty na powieści autora bestsellerowów Remigiusza Mroza
• Serial wyreżyseruje Łukasz Palkowski, a główną rolę zagra Jakub Gierszał
SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie prac nad nową lokalną produkcją oryginalną realizowaną na zamówienie serwisu - serialem "Langer". To już drugi projekt w Polsce ogłoszony przez platformę w ostatnich miesiącach. Wcześniej zapowiedziano realizację serialu SkyShowtime Original Śleboda, do którego zdjęcia ruszyły w kwietniu tego roku.
- SkyShowtime stale poszerza swoje portfolio tytułów oryginalnych, które powstają z myślą o lokalnej widowni. Nasze najnowsze zamówienie w Polsce - serial SkyShowtime Original Langer - będzie sześcioodcinkowym thrillerem opartym na powieści autora bestsellerów, Remigiusza Mroza. Jesteśmy podekscytowani, że do naszej oferty programowej dojdzie tak mocna i wciągająca historia z fantastycznym Jakubem Gierszałem w roli głównej - mówi Kai Finke, Chief Content Officer w SkyShowtime.

"Langer" to sześcioodcinkowy thriller, w którym zobaczymy Jakuba Gierszała w roli tytułowego Piotra Langera - młodego i rzutkiego biznesmena, który po tragicznie zmarłym ojcu odziedziczył holding finansowy. W czasie wolnym od pracy Piotr oddaje się swojej wieloletniej pasji - jest nieuchwytnym seryjnym mordercą, którego od lat bezskutecznie ścigają prokuratorzy.

Pewnego dnia w jego życiu pojawia się zachwycająca kobieta - Nina, która, aby przyciągnąć uwagę Langera i zbliżyć się do niego, zjawia się na jego gali charytatywnej. Wkrótce potem wdaje się w niebezpieczną grę i związek z Langerem, które nie ułatwiają jej szukania dowodów na to, że jest on psychopatycznym mordercą. Czy tym razem sprawiedliwość zwycięży...?

Serial SkyShowtime Original "Langer" to adaptacja popularnej powieści Remigiusza Mroza, który od lat utrzymuje się w czołówce najbardziej znanych pisarzy w Polsce. Producentką serialu jest Violetta Furmaniuk-Zaorska (Kobieta sukcesu, Chyłka, Behawiorysta), a reżyserem Łukasz Palkowski (Bogowie, Chyłka, Behawiorysta).