Łukasz Szewczyk10.06.2024 (11:33)brak komentarzy

TVC w nowej odsłonie (wideo)

• Kanał TVC (TVCodziennie mnóstwo emocji), należący do grupy MWE Networks, nadaje w odświeżonej oprawie graficznej
• Jest to kolejny etap zmian w portfolio grupy MWE Networks, mający na celu zmianę identyfikacji wizualnej zbliżonej do estetyki TVC Super i Antena HD.
TVC
Nowa oprawa graficzna TVC została zaprojektowana, aby lepiej odzwierciedlać wartości kanału oraz wprowadzić spójność wizualną z innymi stacjami grupy MWE Networks. Prace nad nową identyfikacją prowadzi Julia Hołyńska, współpracowniczka kreatywna grupy. Wprowadzenie nowej oprawy jest wynikiem ciągłego dążenia do ulepszania ja-kości wizualnej i komunikacyjnej kanału.
Zmiany obejmują zarówno nową kolorystykę, jak i odświeżone logo. W palecie barw dominują kolory niebieski, zielony, żółty, symbolizujące niebo, zieleń i światło. Nowe logo zostało zaprojektowane w formie zarysowanego okręgu, który nie jest wypełniony barwą, ale ma wyraźnie zaznaczoną strukturę, co nadaje mu nowoczesności i przejrzystości.

- Do zmiany oprawy TVC podeszliśmy z pełnym zaangażowaniem, wykorzystując zaawansowane analizy percepcji, aby precyzyjnie zidentyfikować kolory i animacje, które najlepiej oddają charakter telewizji. Zielony, żółty i niebieski silnie rezonują z emocjonalnymi reakcjami widzów, wywołując szerokie spektrum pozytywnych odczuć. Te barwy intensyfikują zaangażowanie emocjonalne i doskonale harmonizują z wizją programową naszego kanału. Slogan stacji TVCodziennie mnóstwo emocji podkreśla nasz nacisk na regionalne emocje i to, co dzieje się w Polsce, prezentując programy, które zdobywają szczyty popularności, takie jak polski magazyn popularno-naukowy "77TV", nagrywane w różnych regionach Polski show kabaretowe "Kabaretowy Szał" czy też seriale "Gliniarz i Prokurator", "Detektyw w Sutannie", "Xena: Wojownicza Księżniczka", "Australijscy poszukiwacze złota". W weekendy o 20:00 emitujemy wysokobudżetowe filmy z kina europejskiego, amerykańskiego i azjatyckiego - mówi Karol Warda, wiceprezes grupy medialnej MWE Networks.