Łukasz Szewczyk10.06.2024 (11:39)brak komentarzy

Wakacyjna ramówka reality TV na E! Entertainment

• W lipcu na antenie telewizji E! pojawi się wydarzenie specjalne - E!LYMPIADA!
E!LYMPIADA
Podczas maratonu widzowie będą mogą doświadczyć ekscytacji zwycięstwa i komicznych porażek gwiazd angażujących się w epickie wojny pranków, sensację i glamourowe kolacje. Programy wchodzące w skład E!LYMPIADY emitowane będą na kanale E! Entertainment w każdy dzień powszedni od 1 lipca do 9 sierpnia o godzinie 19:00.

W skład "E!LYMPIADY" wchodzą:
"Prankowe wojny celebrytów" -- Każdy odcinek "Prankowych wojen celebrytów" przedstawia dwie nowe gwiazdy, które planują, knują i realizują jedne z największych, najdzikszych i najbardziej viralowych psikusów, rywalizując o tytuł zwycięzcy bitwy pranków. Prowadzącymi są Nick Cannon i Kevin Hart.

"Dom Łotrów" -- Prowadzony przez Joela McHale'a, "Dom Łotrów" gromadzi dziesięć najbardziej ikonicznych i czarnych charakterów z reality TV pod jednym dachem. Muszą przechytrzyć, "przemanipulować" i prześcignąć się nawzajem w serii wyzwań, aby wygrać nagrodę pieniężną oraz tytuł "Największego Superłotra Ameryki".

"Plastyczna fuszerka" -- Światowej sławy lekarze Paul Nassif i Terry Dubrow - najlepsi z najlepszych w swojej dziedzinie - stają przed najcięższymi wyzwaniami, jakimi jest naprawa skutków nieudanych operacji plastycznych.

"Z kamerą u Kardashianów" -- To seria reality show, która okazała się fenomenem wyznaczającym nowe trendy dla gatunku. Program wciąga nas w centrum rozgrywających się na bieżąco rodzinnych intryg, małżeństw i towarzyszącemu wszystkiemu bogactwu i luksusie rodziny Hollywood. Od Kim, przez Khloe, Kourtney, Kris i reszty rodziny.

"Starcie celebrytów" -- Każdy lubi emocjonujące sprzeczki... zwłaszcza, gdy zaangażowanie w nie są gwiazdy! Joel McHale powraca na antenę jako gospodarz tradycyjnego, celebryckiego konkursu o kruszeniu kopii. W każdym odcinku dwie sławy staną naprzeciwko siebie w lekkiej i żartobliwej rywalizacji z nożami w dłoniach i przyprawami na stojaku - gotowe przygotować najlepsze danie. Joel pełni rolę prokuratora, sędziego i ławy przysięgłych, ostatecznie koronując jednego celebrytę zwycięzcą konkursu kulinarnego oraz pomagając celebrytom rozwikłać swoje spory raz na zawsze.

"Pokerowa twarz celebrytów" -- Kevin Hart zaprasza cię na wieczory pełne szalonej i nieprzewidywalnej zabawy oraz gier z jego celebryckimi przyjaciółmi, którzy biorą udział w rozgrywkach z poziomu domowej kanapy. Oglądaj, jak pary rywalizują ze sobą, próbując prześcignąć się nawzajem w szalonych wyzwaniach testujących ich umiejętności i relacje. Ten wyjątkowy i klasyczny wieczór gier może zorganizować tylko Kevin Hart.

"Podano na tacy z Lisą Vanderpump" -- Lisa Vanderpump zaprasza widzów na serię kameralnych, plenerowych kolacji z udziałem celebrytów.

"Tyler Henry - medium z Hollywood" -- Tyler to jasnowidz i medium z Hanford, małego, religijnego i społecznie konserwatywnego miasta w północnej Kalifornii. Dzięki zdolnościom "intuicji medycznej", Tyler nie tylko kontaktuje się ze zmarłymi duchami i widzi przyszłość, ale potrafi także odczytywać zdrowie ludzi i wykrywać ich wewnętrzne problemy.