Łukasz Szewczyk10.06.2024 (11:41)2 komentarze

RMF FM na Euro 2024

• Do obsługi tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożne RMF FM wysyła do Niemiec wóz transmisyjny oraz siedmioosobową ekipę: pięciu dziennikarzy i dwóch producentów-realizatorów.
Euro 2024 w RMFM FM
Euro 2024 obsługiwać będą dziennikarze z redakcji sportowej Patryk Serwański i Wojciech Marczyk, a także reporterzy "Faktów RMF FM" Kacper Wróblewski i Beniamin Piłat, którzy codziennie będą przemieszczać się przez miasto razem z kibicami i relacjonować poszczególne etapy godzina po godzinie, opowiadać niezwykłe historie związane z imprezą i rozmawiać z zaproszonymi gośćmi.
16 czerwca, w dniu pierwszego meczu polskiej reprezentacji, Tomasz Staniszewski poprowadzi specjalne wydania "Faktów RMF FM" z Hamburga, a dzień później - z Hanoweru.


Za obsługę wozu transmisyjnego, który stacja wysyła do Niemiec, odpowiadać będą producenci-realizatorzy Michał Dukaczewski i Jakub Rutka.

Relacji wysłanników RMF FM słuchać będzie można codziennie na antenie stacji, w "Faktach" oraz w "Mistrzowskich Faktach Sportowych", które pojawiać się będą aż sześć razy dziennie. Tematyka związana z Euro gościć będzie też na antenie internetowego Radia RMF24, a wszystkie wyniki i relacje na bieżąco można będzie znaleźć w portalu RMF24.pl.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Myślałem że jakieś studio kmemtatorskie się pojawi, transmisje na żywo, czy konkursy z obstawianiem wyników meczy polskiej reprezentacji . Czyli fakty sportowe i fakty. To wszystko? Bida z nyndzą
 3  
Nie słucham RMF
 0