Łukasz Szewczyk11.06.2024 (8:16)15 komentarzy

Player zmieni się w serwis bezpłatny. Treści premium w Max

• Po starcie platformy Max serwis Player zmierza w kierunku serwisu bezpłatnego
Player.pl
Na polskim rynku zadebiutowała nowa platforma streamingowa Max. Max zastąpił HBO Max i jednocześnie pod jednym dachem połączył płatny dostęp do wszystkich treści Grupy TVN Warner Bros. Discovery. To oznacza, na nowej platformie Max obok treści HBO użytkownicy znajdą też ofertę, która do tej pory była domeną konkurencyjnego Playera, czyli rozrywkę TVN, dokumenty Discovery+, sport na żywo (Eurosport) oraz kanały telewizyjne na żywo, w tym m.in. TVN24.
Wraz ze startem Max przedstawiciele Warner Bros. Discovery przyznają już oficjalnie, że to Max ma być główną platformą oferującą płatne treści całej Grupy.

- Kierunek jest jasny. Max to serwis płatny. Player będzie migrował w kierunku serwisu zupełnie bezpłatnego. Naszym celem jest, aby w ciągu roku połączyć bazy subskrybentów Playera i serwisu Max - mówi Rzeczpospolitej Maciej Gozdowski, szef streamingu w TVN Warner Bros. Discovery.

Użytkowników płatnych subskrypcji Playera do migracji na Max ma zachęcić między innymi specjalna promocja na pakiety subskrypcji w debiutującym serwisie. - Mam sześć miesięcy do końca roku. Każdego miesiąca będziemy mieć coś niezwykłego w Maksie dla widzów szukających polskich filmów i seriali - dodaje Gozdowski.

Do Maxa mają trafiać także premierowe treści z ramówek kanałów TVN. Dodatkowo własne treści oryginalne na potrzeby streamingu, będą produkowane już pod marką Max Original, czego przykładem jest premiera czwartego sezonu "Skazanej".

Jak podaje Rzeczpospolita, według rynkowych szacunków HBO Max i Player.pl mają po około 1 mln subskrybentów.
Rzeczpospolita / wł.

Komentarze (1 - 10 z 15)

Gdzie ta "specjalna promocja na pakiety subskrypcji w debiutującym serwisie" dla użytkowników Playera?
 7  
Bedzie ale chyba tylko na ten max za 19,99
 6  
Mówiłem że to koniec Player+ bo jest Max
 3  
Bedzie ale chyba tylko na ten max za 19,99
Promocja ma być na pakiet Podstawowy (z reklamami) i Standardowy (bez reklam)
 7  
 pcu
Gdzie ta "specjalna promocja na pakiety subskrypcji w debiutującym serwisie" dla użytkowników Playera?
-> Zaloguj się na Player kontem, na którym masz wykupiony pakiet.
-> Zalogowanemu użytkownikowi z aktywnym pakietem niebawem wyświetli się powiadomienie z indywidualnym kodem rabatowym.
-> Odbierz swój kod
-> Utwórz konto w serwisie Max, zrealizuj swój kod i oglądaj
 5  
-> Zalogowanemu użytkownikowi z aktywnym pakietem niebawem wyświetli się powiadomienie z indywidualnym kodem rabatowym.
"Niebawem" :>
 4  
 pcu
"Niebawem" :>
No trzeba przyznać, że są przygotowani do tego. Bajzel na kółkach. Jak startowało Disney+, wiadomości z promką od rana już były. Masakra.
 8  
Jest masakra, już wiem że będę do tyłu tylko pytanie ile. Korzystałem z nieistniejącej oferty unlimited za 80zl (przed maxem ta oferta była rozbita na 4 paczki za 135zł). Teraz wychodzi 70zl ale to co miałem bez canal plus i eleven. Musiałbym kupić to w canalplus online i razem to wychodzi 140zl - kosmos. Ponoć ma być jakaś oferta dla Playera - zobaczymy. Narazie dali premium w Maxie po loginach playerowych czekam na rozwój wydarzeń.
 2  
Ciekawe co zaproponują jak mam konto na MAXie i niedawno wykupiłem playera waznego do przyszłego roku. Dwa konta na maksie nie są mi potrzebne... to co zwrot kasy. Poza tym patrzyłem wczoraj na tę super bibliotkę tvn na maxie i tam nie ma wszystkiego co jest w playerze. Znalazłem pozycje programów, które nie mialy wszystkich sezonów a jedynie np. 3 ostatnie. Wyglądem serwis max praktycznie nie rozni sie niczym od HBO MAX. Dodali kilka Hub-ów z treściami np. Discovery i TVN. Tak chwalą się, że nasze rodzime treści trafią do międzynarodowej widowni, że to szansa na promocje polskich filmów seriali, a jak zauważyłem to w opcjach filmów i seriali mają tylko oryginalne audio i brak jakichkolwiek napisów...
 0  
Ale ten tefałen robi was w konia
 13