Łukasz Szewczyk01.01.2007 (11:43)1 komentarz

Najdłuższa audycja w Trójce

We wtorek, 2 stycznia o północy na antenie radiowej Trójki rozpocznie się najdłuższa audycja w historii stacji, która będzie trwała przez 4 dni (96 godzin audycji na żywo), a każdy dzień będzie poświęcony jednej dekadzie w muzyce.
Każdą z dekad rozpocznie audycja o jazzie, którą specjalnie dla Trójki przygotuje Jan Ptaszyn - Wróblewski. Potem przez kolejnie godziny na antenie prowadzący przypomną czym, nie tylko muzycznie, żył świat i Polska podczas danej dekady.
Każdy dzień będzie poświęcony jednej dekadzie, a za zawartość muzyczną będą odpowiadać poszczególni dziennikarze Trójki: Grzegorz Wasowski - muzyka lat 60-tych (wtorek, 2 stycznia), Jan Chojnacki muzyka lat 70-tych (środa, 3 stycznia), Marek Niedźwiecki - muzyka lat 80-tych (czwartek, 4 stycznia), Agnieszka Szydłowska i Piotr Stelmach - muzyka lat 90-tych (piątek, 5 stycznia).

W te dni Trójka przypomni także reportaże z tamtych czasów - m.in. reportaż z 1961 roku "Lekcja Poloneza", z lat 70-tych reportaż "Akcja bal", reportaż z 1986 roku - "Kurs nr 1" oraz "W aspekcie kompensacji" z 1993 roku. Z kolei w "Klubie Trójki" słuchacze będą mogli powspominać dawne czasy oraz dowiedzieć się co było w nich wyjątkowego.

Dekady rozpoczynają nową ramówkę w Trójce, o której więcej informowaliśmy tutaj.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Po raz pierwszy nie przesłucham całej audycji i to nie dlatego iż nie chce tylko nie dam rady :) ...
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 2 stycznia 2007 o 18:47:18 przez z0r).
 0