Karol Przygoda30.01.2007 (22:27)10 komentarzy

Call-tv w telewizji publicznej

W ostatnim czasie nocne programy interaktywne stają się coraz bardziej popularne. Wśród nich można wymienić kilku nadawców komercyjnych oraz telewizyjną Dwójkę.
Od jakiegoś czasu TVP2 emituje w ramach konkursu Audiotele nowy program call-tv podobny do tych pokazywanych w stacjach komercyjnych. Widzowie dzwoniący bądź wysyłający SMS do studia, mają za zadanie rozwiązywanie zagadek pokazywanych na ekranie, a przygotowywanych wcześniej przez prowadzącego.
Program „Noc zagadek” emitowany jest w poniedziałki i wtorki ok. godz. 2.00.

Inne programy call-tv emitowane nocą w polskiej telewizji to m.in. „Dziewczyny w bikini” (codziennie po północy w Polsacie), „Express do fortuny” (od środy do niedzieli po godz. 1.00 w TV4), „Nocne igraszki” (od poniedziałku do piątku w TVN oraz w weekendy w TVN Siedem) oraz „Turbo granie” (codziennie o godz. 0.30 w TVN Turbo i TVN Gra).

Komentarze (1 - 10 z 10)

Bez komentarza.. call tv w telewizji publicznej.. to już chyba przesada
 0  
Przesada? To jest ZENUJACE!!! I za co maja ludzie placic?
 0  
Ja mam doyć w Polsacie i TVN tych durnych programów, niedługo ściągną Kawe czy herbate i beda puszczać rebusy przez 5 godzin..a pytanie na śniadanie (jak sama nazwa wskazuje) zmieni się w call tv.. oj coraz gorzej z TVP coraz gorzej..
 0  
To juz jest zejscie ponizej dna! Nie chce im sie puszczac normalnych programow to sie polakomili na kase z smsow! Coz za postep - w tyl...
 0  
Jak pokażą skąpo odziane głupiutkie jak but laski, to mogę oglądać - przynajmniej szybko mnie taki kwiz zmuli do snu.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 31 stycznia 2007 o 1:52:19 przez tom).
 0  
Ten program jest o godzinie 2 w nocy. Komuś naprawdę przeszkadza w śnie? :)
 0  
To jest to za co płacimy abonament. gosciu nieważne że o 2 w nocy liczy sie fakt ze tv publiczna ,która dostaje kasę z naszego abo go emituje....
 0  
Ciekawe gościu kto płaci abonament i ciekawy kiedy ostatni raz Ty gościu zapłaciłeś :). To raz. Dwa to pytanie kto w ogóle widział w TVP programy warte abonamentu? Może jakis przykład poproszę? Trzy to ciekawe co myślicie o Familiadach, Tańcach z gwiazdami czy eurowizji... Widzowie i gracze callTV maja przynajmniej na tyle duże mózgi żeby kalkulować, że ryzykują żeby coś wygrać, bo mogą zarobić a w tych WIELKICH, MĄDRYCH programach ślą ludzie smsy żeby zagłosować na Kingę, Petera, Ich Troje czy czworo i nic nie zarabiają. No i pytanie dodatkowe, który z szanownych komentujących widział to callTV w dwójce o 2 w nocy... drodzy naprawiacze świata i dyktatorzy trendów :)
 0  
co za gowno, nieslychane. a ten prowadzacy gosc to jest dno totalne, zebu jeszcze chociaz nie byl takim pedalem.. katastrofa.
 0  
A skąd wiesz że jest pedałem znasz go?
 0