Piotr Babicki13.02.2007 (20:25)87 komentarzy

Ostatni odcinek „Nie do wiary”

W niedzielę, 18. lutego na antenie TVN wyemitowany zostanie ostatni odcinek programu „Nie do wiary”. W rozmowie z Media2.pl rzecznik prasowy stacji Andrzej Sołtysik mówi o przyczynach zniesienia emisji popularnego programu.
- „Nie do wiary” gościł na naszej antenie już od dawna. W pewnym momencie zaczęły wyczerpywać się tematy, formuła programu pozostawała niezmienna, a oglądalność nie wzrastała - mówi dla Media2.pl Andrzej Sołtysik.
- Ekipa tworząca „Nie do wiary” była zgrana, wszystko od strony technicznej funkcjonowało dobrze. Zakończyła się jednak pewna misja, którą program miał spełniać, dlatego zdecydowano o zaprzestaniu jego dalszej produkcji - tłumaczy Sołtysik.

Udało nam się potwierdzić, że członkowie ekipy „Nie do wiary” pracują teraz nad materiałami dla innych produkcji. Dowiedzieliśmy się, że współpraca dotyczy kanału Discovery Historia.

Zarząd stacji nie planuje w najbliższym czasie zaproponować widzom żadnego tematycznego zamiennika „Nie do wiary”. W jego miejscu pojawi się magazyn piłkarski „Orange Ekstraklasa”.

Program zajmował się zjawiskami paranormalnymi, niewyjaśnionymi historiami, oraz zagadkami dotyczącymi przeszłości. Ukazywał się na antenie TVN od 1997 roku.

Komentarze (1 - 10 z 87)

fajny był ten program... kiedyś!
 4  
fajny byl, ale niczego nigdy nie wyjasnili-zawsze niedokonczone...
 3  
Mi się on nie podobał.. stawiali odwazne tezy właściwie niczym nie potwierdzone.. tyle już końców świata przepowiedzieli i nic
 1  
gdzieś od 2002 były powtórki. A co do samego programu, to był ciekawy, aczkolwiek odcinki typu "koniec świata" były żałosne.
 3  
zgadzam sie ze odcinki o koncu swiata byly zalosne skad oni to wiedza o tym wie tylko Bóg!!!!! a my czuwamy na Jego przyjśćie..........
 1  
to on wogole jeszcze lecial w TVN?
 0  
nie do wiary że "nie do wiary" schodzi z anteny . po oglądaniu tego mialem koszmary ;p
 0  
No nie do wiary, nie bede sie bał juz chodzić do łaźienki w niedziele wieczorem
 3  
Niech przeniosa do TVN Siedem
 3  
Prowadzacy w muszce byl najlepszy :) A tak btw, to wiekszosc (prawie wszystkie) tych zjawisk jakie badali, wystepowaly w krajach latynoskich... dziwne ;)
 4