Łukasz Szewczyk16.02.2007 (7:50)29 komentarzy

Edyta Górniak oceni śpiewających aktorów

Po TVN-ie także Polsat zdradził szczegóły swojego nowego muzycznego show - "Jak Oni śpiewają", z udziałem bohaterów polskich seriali. W jury programu zasiądzie m.in. piosenkarka Edyta Górniak. Program rusza 3 marca.
W programie udział wezmą popularne gwiazdy - konkurujących na co dzień seriali - staną oko w oko z największymi przebojami i publicznością.
Gwiazdami sobotnich wieczorów będą m.in.: Weronika Potoczny z "Plebanii" (Agnieszka Włodarczyk), Grażynka z "Klanu" (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), Waldek Złotopolski (Andrzej Nejman), Halinka Kiepska (Marzena Kipiel-Sztuka), Artur z "Pierwszej miłości" (Łukasz Płoszajski), Pati z "Sąsiadów" (Małgorzata Lewińska), Artur z "M jak miłość" (Robert Moskwa), Ewa Nowicka z "M jak miłość" (Dominika Figurska), Silene Arbekajte – Nawrocka z „Fali zbrodni” (Natasza Urbańska) oraz inne serialowe gwiazdy.

Występy aktorów będą oceniane przez profesjonalne jury. W ich gronie zasiądzie m.in. Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska oraz Rudi Schubert. Program poprowadzą Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz.

W każdym odcinku uczestnicy wykonują największe polskie i zagraniczne przeboje. Po każdym występie muszą zmierzyć się z krytyką jurorów. Po wykonaniu piosenek, otwierane są linie telefoniczne, wtedy widzowie mogą zacząć głosować na swoich ulubieńców. Dwie Gwiazdy, które otrzymały najmniej głosów, stają ponownie do rywalizacji. Ilość uczestników zmniejsza się z każdym odcinkiem. O tym, kto odpada, decydują SMS-owe głosy telewidzów. Zwycięzca ma szansę na karierę w zupełnie nowej roli – karierę śpiewającej Super Gwiazdy.

Komentarze (1 - 10 z 29)

Niech Edytka zaspiewa hymn na poczatek imprezy. 100% ogladalnosc gwarantowana.
 0  
Lepiej niech oceni sama siebie i wlasnie wyzej wspomniany hymn - karierowiczka!! A polsat jak zwylke znowu z jakims zasranym niewypalem probuje dogonic TVN! Zenada
 0  
obawiam sie ze to moze byc kolejny gniot polsatu taki sam jak showtime ale moze polsat wyciaga wnioski!!!!!
 0  
nawewno wyjedzie z tego wielki szajs.poslat nie potrasi zrbic show na poziome
 0  
Szkoda że nie była w jury "Piosenka dla Europy"
 0  
no to natasza powinna wygrac :D na eurowizji poslzo jej swietnie i powinna wlasnie ona nas reprezentowac w helsinkach :P
 0  
Edyta Górniak, bleee
To jest straszne, ze złe osoby maja taki talent. Bo trzeba przyznać, że Górniak ma mega głos, ale robi z siebie straszną gwiazdeczkę
 0  
Górniak jako wokalistka jest świetna.. jako osoba.. hmm.. mniej.. niektóre wywiady i wypowiedzi strasznie mnie drażniły..
 0  
Niewypałem to jestes Ty

'Jak oni śpiewają' to polska wersja brytyjskiego formatu „Soapstar Superstar” emitowana przez ITV w Wielkiej Brytanii. O sukcesie koncepcji świadczy niesłabnąca popularność kolejnych edycji programu. Show osiąga nawet do 8,8 miliona widzów i 41% udziałów w rynku. Finał serii zgromadził 3 razy więcej widzów, niż „Celebrity Big Brother”.
 0  
to juz wiadomo kto wygra: Silene Arbekajte – Nawrocka z „Fali zbrodni” (Natasza Urbańska)
 0