Łukasz Szewczyk23.02.2007 (12:41)3 komentarze

Mediowe Impactory dla Grupy TVN

Po raz kolejny przyznano nagrody Impactory dla branży medialnej. Wszystkie mediowe wyróżnienia powędrowały do Grupy TVN. Z kolei obecny szef telewizji TVN - Piotr Walter został uznany za Człowieka Roku przemysłu mediowego.
Człowiek Roku przemysłu mediowego
To wyróżnienie przyznano Piotrowi Walterowi, szefowi stacji TVN, za to, że doprowadził Grupę TVN do udanego debiutu giełdowego - po 11 miesiącach cena akcji wzrosła ponad dwukrotnie. Za sprawnie kierowanie kilkoma stacjami, m.in. TVN, TVN24, TVN 7, TVN Turbo, TVN Style, TVN Meteo oraz iTVN. Duży plus za zgromadzenie wielu utalentowanych dziennikarzy, utrzymanie ich i stworzenie warunków do rozwoju.
Najbardziej wiarygodne medium
W tej kategorii nagrodzono pierwszą polską telewizję informacyjną TVN24, za atrakcyjną formułę, szybkość informowania, rosnący profesjonalizm. Za obiektywizm i bezstronność w czasie kampanii wyborczej.

Najbardziej wiarygodny dziennikarz
To zaszczytne wyróżnienie powędrowało do dziennikarzy TVN/TVN24 - Andrzeja Morozowskiego oraz Tomasza Sekielskiego, za odwagę i bezkompromisowość i nie uleganie naciskom w pokazywaniu prawdy oraz demaskowaniu korupcji z natężeniem "bomby atomowej". Za program "Teraz My".

Nagrody przyznaje jury składające się z przedstawicieli mediów oraz branży PR.

Komentarze (1 - 3 z 3)

gratulacje =)
 0  
mam tylko jedną uwagę do tego artykułu"TVN Metero" chyba TVN Meteo....;)
 0  
o... poprawiono...miło mi;)
 0