Łukasz Szewczyk27.02.2007 (11:43)9 komentarzy

HBO wprowadza wideo na żądanie

HBO wprowadza usługę "wideo na żądanie" w Europie Środkowej pod nazwą HBO Digital. Nowa usługa będzie dostępna od marca na Węgrzech, a już za kilka tygodni również w Polsce.
Początkowo, w ramach usługi HBO Digital, HBO będzie oferować 20 tytułów filmowych miesięcznie, ale wkrótce ich liczba wzrośnie do 50 produkcji. Abonenci usługi HBO Digital będą mogli obejrzeć część premier filmowych przed ich emisją w HBO.
Oferta filmów dostępna w ramach usługi "wideo na żądanie" będzie często zmieniana i odświeżana. Wśród propozycji programowych znajdą się największe przeboje filmowe, głośne koncerty, programowy rozrywkowe oraz wyjątkowe wydarzenia telewizyjne emitowane równolegle w HBO. Jesienią 2007 roku HBO udostępni również - w ramach nowej usługi - seriale własnej produkcji, zwiększając tym samym możliwości wyboru dla abonentów pakietu MaxPak.

- Obecnie oferowany przez HBO pakiet MaxPak obejmuje pięć kanałów. Rozszerzenie go o usługę "wideo na żądanie", umożliwi widzom oglądanie wybranych przez nich pozycji programowych w dogodnym dla nich czasie - mówi Aleksander Kutela, prezes HBO Polska.

Prezes HBO zapowiada, że HBO Digital będzie dostępne w Polsce już za kilka tygodni. HBO wspólnie z kilkoma operatorami kończy właśnie fazę testów technicznych. Usługa HBO Digital w momencie wprowadzenia na rynek będzie dostępna na wybranych platformach IPTV oraz w cyfrowych sieciach kablowych. HBO planuje w najbliższej przyszłości udostępnić ofertę ‘wideo na żądanie’ także na pozostałych platformach.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Może jest jakaś szansa że HBO Digital pojawi się w "N" :)
 0  
Na to bym nie liczył - N ma własny VOD, to nie będą dawali przepustki konkurencji.
 0  
Ciekawe czy gdyby nie N to czy wogole by mysleli o wprowadzaniu takiej usługi....
 0  
Niedlugo w sieci kablowej INEA ma sie pojawic taka oferta, wiec mozliwe ze to bedzie wlasnie HBO Digital.
 0  
skąd te ifnormacje ztomasz o INEI?? czy to pewnik czy jakis przeciek? przeciek... przecież nie mam tam nawet HBO Comedy... :(
 0  
ja mysle ze HBO digital moze byc w n to nic ze konkurencja ale napewno przyniosla by wiecej abonentow!!!!!
 0  
A ja mysle że napewno będzie. Kto inny zaproponuje teraz z platform VOD a to jet wyjscie dla HBO na zewnątrz... poza Cyfre. Moze w końcu cos ruszy na tej N'ce i sie zdecyduje... :) czekam... ciągle czekam... :)
 0  
HBO i N to by była fuzja nie do przebicia
 0  
ale nie w Canal+
 0