Łukasz Szewczyk06.03.2007 (17:55)8 komentarzy

Wiosenne nowości Comedy Central

W poniedziałek, 12 marca, startuje wiosenna ramówka komediowego programu Comedy Central, w której znajdą się polskie produkcje oraz premierowa piąta i szósta seria głośnego serialu "Seks w wielkim mieście".
Nowa, wiosenna oferta programowa Comedy Central to nagradzane sitcomy, seriale, programy satyryczne. Od klasyki telewizji po świeże produkcje. Widz odnajdzie tu zarówno produkcje z utytułowanych wytwórni filmowych (m.in. Paramount, Disney), jak i programy komediowe o charakterze lokalnym, dostosowane do polskiej rzeczywistości.
Comedy Central to pierwsze i jedyne medium w Europie, w którym widzowie będą mieli okazję zobaczyć premierową piątą i szóstą serię jednego z najbardziej wpływowych seriali „Seks w wielkim mieście”.

Wśród produkcji zagranicznych widzowie znajdą m.in.: "Bobby, kontra wapniaki", "Chłopaki z baraków", "Gotowe na wszystko", "Hoży doktorzy", "Jak poznałem waszą matkę", "Łowcy faktów", "Miłość z o.o", "Przerysowani", "Sexy Cam", "Stacja Corner Gas", "Terapia grupowa".

Produkcje polskie
Wśród polskich produkcji Comedy Central znajduje się "Hu, jak humor", czyli kabaretowe show z udziałem publiczności. Mieszanka skeczy, stand up’u, piosenki i improwizacji. Polskim kabaretom zostało powierzone prowadzenie kolejnych programów.

Każdy z kabaretów zaprasza do swojego programu inne formacje lub ich przedstawicieli. Co z tych zaproszeń wyniknie zależy od fantazji zapraszających i zapraszanych. Mamy nadzieję rejestrować unikalne momenty spotkań i zderzeń różnych typów humoru. Nasze kamery będą tam dla wykonawców i publiczności, nie na odwrót. Ten program kręcimy bez dubli, bo przecież nic dwa razy się nie zdarza.

Inna polska produkcja to "Kookły", czyli nowy polski program rozrywkowy z plejadą kukiełek w rolach głównych. W kolejnych odcinkach zobaczymy losy mieszkańców typowo polskiego, niewielkiego, komunalnego bloku: hydraulika, pana Ludwika z żoną i dziećmi, moherowej babci Petlikowej czy rozwydrzonych „ziomów”.

Twórcą Kookieł jest Alex Stępień, człowiek o wszechstronnych zainteresowaniach – od lingwistyki stosowanej po produkcję telewizyjną, dziennikarstwo i sztukę. Dotychczas Kookły można było oglądać tylko w Internecie, gdzie cieszyły się ogromną popularnością.

Komentarze (1 - 8 z 8)

heh, z jednej strony żałuję że nie mam n i comedy central, a z drugiej cieszę się że mam SATC na dvd, więc V i VI sezon widziałem ;) no ale oglądając w tv 'premierowe' to co innego niż z dvd ;)
 0  
"Produkcji Polskie" ?? O od kiedy to się pisze przymiotniki z wielkiej litery ??
 0  
mniam gotowe na wszystko!!!1
 0  
WKurza mnie to ze place za HBO 20 zeta a oczekiwane przezemnei od dawna serial "Weeds" poleci w HBO Comedy!!
 0  
Weeds II będzie też na głównym HBO. Pierwszy odcinek 31 III o 20.30
 0  
Ja to się cieszę byle czym.
 0  
kiedy puszcza the simpson? !, widziałam reklame ze ma byc i nie ma :/
yhh !
 0  
CHCIALBYM DOWIEDZIEWC SIE JAKI JEST TYTYUL PIOSENKI Z OSTATNIEGOI ODCINA 6 SERII SEKSU W WIELKIM MIESCIE Z NAPISOW!~BARDZO MI ZALEZY!
 0