Łukasz Szewczyk20.03.2007 (19:03)6 komentarzy

Informacje na żądanie w iTVP

W telewizji interaktywnej iTVP widzowie mogą już oglądać na żądanie (Video on Demand - VoD) wszystkie programy informacyjne Telewizji Polskiej.
Na żądanie dostępne są "Wiadomości", "Panorama" i "Teleexpress". Na www.itvp.pl codziennie można oglądać także wszystkie wydania "Kuriera". Programy informacyjne TVP są dostępne w iTVP w kanale tematycznym Informacje i Publicystyka.
- „Wiadomości”, „Panoramę” i „Teleexpress” można w iTVP oglądać także jako VoD czyli na żądanie. Dzięki temu nasi widzowie mają dostęp do programów informacyjnych telewizji publicznej w wybranym przez siebie czasie – mówi Marcin Bochenek, członek zarządu TVP ds. technologii i rozwoju.

Od połowy kwietnia wszystkie programy informacyjne TVP będą dostępne w iTVP z opcją tzw. TimeShiftingu. Dzięki temu widz będzie mógł zatrzymać emitowaną na żywo audycję i wznowić jej oglądanie - już jako VoD - jeszcze w trakcie jej trwania.

Komentarze (1 - 6 z 6)

B. fajna opcja, dla mnie rewelacja, brawo dla tvp ;-D
 1  
coraz lepsze jest to itvp ostatnio oglądam tam Pitbulla
 0  
A jak ?i czy?moga ogladac Wiadomosci i Panorame Polacy w Kanadzie i USA znajdujacy sie tam nie z wyboru.Ci ,juz emeryci i starcy.Do niedawna cieszyli sie mozliwoscia ogladania tych programow,teraz ta mozliwosc zostala im odebrana-nie maja dostepu z kraju z jakiego sie lacza.Czy dla takich jest jakas opcja?
 0  
Nas emigrantow juz nikt nie kocha :-( teraz to nie mamy wyboru, trzeba nam zamowic TV-Polonia na kablu albo przez satelite. Ciekawa sprawa jest, ze wiekszosc krajow doplaca do transmisji 'za ocean' np. Deutchewelle, Super7, RAI, BCC sa dostepne w Ameryce za pare dolarow miesiecznie a TVPolonia za ponad 20...
 0  
Mieszkam w toronto i wydaje mi sie ze zakrawa na skandal blokowanie wiadomosci na stronie iTVP.Bedac w kanadzie mamy prawo glosowac, lub wysylac datki do polski- dlaczego nie mozemy obejrzecwiadomosci.Moze pan MARCIN BOCHENEK POFATYGUJE SIE I ODPOWIE MI NA TO PYTANIE
marcin
[email protected]
 0  
czesc w skrocie z holandii mieszkam tu na stale i chce obejrzec do czasu do czasu wiadomosci z calej polski ale i z lubuskiego bo stamtont pochodze a zwlaszcza ze teraz rosja wariuje to na tyle musze leciec natala
 0