Łukasz Szewczyk02.04.2007 (10:57)brak komentarzy

Animal Planet szuka talentów

Przyrodniczy kanał telewizyjny Animal Planet po raz kolejny szuka młodych twórców dokumentalnych programów przyrodniczych. W tym celu stacja ogłosiła drugą edycję projektu – "Dzika przyroda w kadrze".
W kwietniu 2006 roku kanał Animal Planet zaprosił amatorów-filmowców dzikiej przyrody z całego świata, aby skorzystali z życiowej szansy i zgłosili się do udziału w intensywnym kursie kręcenia filmów, prowadzonym przez ekspertów. Projekt cieszył się dużym zainteresowaniem.
Jeszcze w tym roku Animal Planet planuje powrót do Shamwari, by sfilmować drugą serię programów "Dzika przyroda w kadrze". Już teraz stacja rozpoczyna poszukiwanie sześciu nowych uczestników. Regulamin konkursu, warunki zgłoszenia oraz formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony: www.animalplanet.pl. Warunkiem uczestnictwa jest m.in. nakręcenie i przedstawienie krótkiego filmu o sobie. Zgłoszenia można wysyłać do 7 maja 2007 r.

Instruktorami tegorocznego kursu będą ponownie sławni eksperci w dziedzinie filmowania dzikiej przyrody, Lyndal Davies i Andrew Barron, którzy udzielą uczestnikom wskazówek i podzielą się swoją wiedzą, pomagając każdemu w nakręceniu i zmontowaniu krótkiego filmu przyrodniczego.

"Dzika przyroda w kadrze" na antenie
Już kwietniu widzowie będą mogli obejrzeć premierowe odcinki pierwszej serii „Dzikiej przyrody w kadrze”, w każdą środę o godz. 19.00 na kanale Animal Planet. W programie pokażemy uczestników I edycji, którzy przybyli z całego świata i reprezentują Meksyk, Danię, Wielką Brytanię, Indie i Australię.