Łukasz Szewczyk13.04.2007 (15:24)8 komentarzy

Premierowa oferta VOD w "n"

Telewizyjna platforma nowej generacji "n" zaprezentowała swoją majową ofertę usługi wideo na życzenie (VOD). W ofercie premierowe odcinki seriali oraz zupełnie premierowe pozycje filmowe.
Na abonentów usługi VOD telewizji "n" czekają trzy pozycje telewizyjnych premier filmowych, które klienci "n" zobaczą jako pierwsi. Będą to: "Śniadanie na plutonie" (2005 rok), "Boże narodzenie" (2005) oraz "Jan Paweł II: Nie lękajcie się" (2005).
Dodatkowo w filmowe nowości w ofercie VOD w maju to także: "Good bye Lenin" (2003), "Podwójna gra" (2004), "Skazany na bluesa" (2005), "Armia Boga: Zapomnienie" (2005), "Córka kapitana" (2000), "Utracona Miłość" (2004), "Mali bohaterowie" (2000).

Majowe serialowe nowości VOD: "Odwróceni" (w HD, I seria, odc. 8, 9, 10, 11), "Kryminalni" (seria VI, odc. 8, 9, 10), "Magda M" (seria IV, odc. 5, 6, 7, 8).

Przypomnijmy, że usługa VOD w ofercie "n" oferowana za pośrednictwem satelity, jest pierwszym tego typu projektem w Polsce. Telewizja "n" umożliwia oglądanie miesięcznie kilkudziesięciu hitów filmowych i serialowych wszystkim tym, którzy wykupią abonament wynoszący 30 zł.

Komentarze (1 - 8 z 8)

ejej . czyli dajmy na to, że mam pakiet film , rozrywka i np. bajki = jakieś 36 zł, i do tego dokupuje sobie VOD płace za niego 30 zł i oglądam tyle filmów ile tylko chcę nic za nie więcej nie płacąc ?
 0  
Oglądasz tylko te filmy, które platforma zaoferuje w VOD, a oferta jest słaba.
 0  
a ty też słaby, ciekawe czy wymyśliłbyś lepszy film, takie narzekanie w stylu 'POLAKA"
 0  
Maciek, ale ta oferta jest naprawde słaba...
 0  
Oferta jest słaba, ale tylko dlatego, że większość praw do emisji filmów w Polsce (nowości) posiadają C+ i HBO więc trudno coś dobrego wyczarować, gdy działa się na rynku już w 99% podzielonym.
 0  
ale "mks" ty nawet nie wiesz, jaka jest do końca oferta, wszystko tutaj nie jest napisane, niestety i nie wypowiadaj się w sprawie "n", jeżeli nie posiadasz tej platformy i proszę pomyśl tez czasami jak coś napiszesz, bo aż mi Ciebie szkoda. Do "+hh", ciekawe czy wiesz do końca jaak jest oferat, i akturat się składa, ze ostatnio ITI coś załatwiła w sprawie większości filmów. Ciekawe czy będziesz zdziwiony jak zobaczysz w VOD "n" niektóre filmy, który by ci do glowy nawet nieprzyszły.
PS. Najpierw VOD, potem jest telewizja, więc nie wiem dlaczego "+hh" tak piszesz.
 0  
Maciek prosze cie bądź obiektywny, seriale TVN nie są interesujace dla wszystkich.. ja nie ogladam żadnego z oferowanych.. a te filmy tóre tu podano są.. no coż.. szczerez? Do kitu.. oferte oceniam niedokładnie, bo znam ją tylko z tego co tu piszą, wątpie bym kiedyś chciał mieć N u siebie.. nie przekonują mnie
 0  
Kurde, ja nie mówię o serialach i programach TVN, tylko ogólnie o filmach, już ci mówiłem, nie masz co szukać w tematach telewizji nowej generacji "n", nie masz platformy więc nic o niej nie wiesz. Kupisz, zapraszam ciebie do wypowiedzi na jej temat, ale narazie to wypowiadaj się na temat "Cyfrowego Polsatu", a tam brakuje i to dużo. Obiektywnie staram się oceniać usługę i uważam, że oferta, która jest proponowana może być ciekawa.
 0