Łukasz Szewczyk16.04.2007 (11:08)5 komentarzy

Tańczą i śpiewają - dobrze zarabiają

Śpiewające gwiazdy przyciągają do telewizji Polsat, a tańczące osobistości do TVN. Na widzów czekają wielkie emocje związane z tym czy ich ulubione gwiazdy zostaną w programie. Z kolei na gwiazdy czekają duże pieniądze.
Co tydzień tańczą i śpiewają, nieźle na tym zarabiając. Nic dziwnego - przyciągają przed ekrany miliony widzów, reklamodawców, zyski z SMS-ów oraz poświęcają swój cenny czas na przygotowania do programu. Ile zarabiają gwiazdy na programach reality-show?

Jak dowiedział się Fakt - nawet 12 tys. złotych za odcinek. Stawki są różne. Śpiewający Marek Siudym za odcinek bierze 12 tys. zł, a 5 tys. Małgorzata Lewińska. Im gwiazda popularniejsza tym stawka za udział w programie większa.
Podobnie płaci TVN. Najmniej w trwającej edycji programu zarabiał Rafał Olbrychski - 4 tys. złotych. Kasia Tusk, Aleksandra Kwaśniewska czy Maria Wiktoria Wałęsa po 10 tys. złotych.
Dziennik/Fakt

Komentarze (1 - 5 z 5)

to i tak duże stawki za potykanie się o własne nogi i deptanie partnera po stopach
 0  
"Kasia Tusk, Aleksandra Kwaśniewska czy Maria Wiktoria Wałęsa po 10 tys. złotych."...czyli to nie taniec z gwiazdami , ale z córkami polityków.Pieniądze za nazwisko...ja bym na miejscu pozostałych aktorów zbojkotował ten program!dobrze zrobił Michalczewski, wyszłoby że jest mniej wart od ..Kasi Tusk o ktorej nikt nie słyszał ...a jej jedynym "osiągnięciem " jest nazwisko taty..to teraz Rafał Olbrychski musi się fajnie czuć ..jest 2,5 raza mniej wart od każdej z tych panienek - wiecej płaci się byle aktorowi za reklamę kilkusekundową..teraz Olbrychskiemu nikt nie zaplaci za dużo , jak jest tak tani!
 0  
Halo Halo! Gdzie jest nasz Maciek analityk !! Ten tydzień miał być dla TVN , a jest na 4 miejscu, na 2 Polsat
 0  
Ja bym nie tańczył w czymś takim jak "Taniec z..." nawet za 20 patoli. Robienie z siebie idioty to nie dla mnie.
 0  
A ja bym zatańczył.

np. 8 programów, 8x3 = 24minuty pseudotańca = 80k plz , reszta to fun.

Potem za taką kasę bym sobie urządził tripa przez Chiny,Tajlandię, Japonię, Koreę ,Tajwan, a skończywszy na Malezji i Indonezji.

Cholernie zazdroszczę tym pseudo gwiazdorom, łatwa kasa za nic.
 0