Karol Przygoda30.04.2007 (16:57)28 komentarzy

Majowa metamorfoza Tele 5

Tele 5 chce zmienić swój dotychczasowy wizerunek. Uważana jak dotąd za stację niskobudżetową, już w maju ma pokazać, że stać ją na to, by zagrozić większym nadawcom, takim jak TVN Siedem, TV Puls czy TV4.
We wtorek, 1 maja ma zostać zaprezentowana nowa, całkiem odmieniona oprawa graficzna stacji. Nie będzie to jedynie optyczna zmiana wizerunku, ponieważ zmieni się także muzyka używana w autopromocji marki.
Wraz ze zmianą oprawy, w ramówce pojawią się także nowe pozycje programowe. 7 maja pojawi się nowa telenowela – „Zbuntowana”, znana widzom Polonii 1. Tego samego dnia o godz. 16.10 zobaczymy kreskówkę „Denver, ostatni dinozaur”, na której wychowywała się starsza już dziś młodzież lat 90-tych. O 19.25 nadawana będzie telenowela „Ty albo nikt”, także znana widzom Polonii 1.

Od 10 maja, codziennie od czwartku do soboty Tele 5 będzie nadawać holenderski serial „Zachodni wiatr”. Z kolei od 12 maja, w soboty i niedziele, dwa inne seriale: sensacyjny „Prawo pięści” oraz komediowy „Punkt G” – kolejno o godz. 22 i 23.

Od maja zwiększy się także ilość filmów fabularnych, w tym erotycznych. Tele 5 zapowiada ofensywę na dużą skalę na rynku telewizji w Polsce.

Tele5 świętowała 23 kwietnia swoje piąte urodziny.

Komentarze (1 - 10 z 28)

Niech śnią dalej. Marzenia nic nie kosztują
 0  
no spoko ta metamorfoza Zbuntowana, ty albo nikt..... i tak jeszcze moze przydałoby sie cos wiecej z polonii1................hmmm
 0  
Metamorfoza :D Juz lepiej by dali seriale z archwium Tele 5 niz telenowele z Poloni 1 zamiast Zbuntowanej - Saint Tropez, a zamiast Ty albo nikt Mieszkanko dla dwojga i zamiast powtórki Ty albo nikt o 16:50 jakiś serial komediowy
 0  
ile to juz razy te metamorfozy przechodzili ile juz razy zapowiadali zmiany ze w koncu sie uda okazalo sie ze byla to kolejna zmiana kosmetyczna w tej stacji... szkoda pisac
 0  
żałośnie śmieszne ;]
 0  
Jak można "zagrozić większym nadawcom, takim jak TVN Siedem, TV Puls czy TV4" emitując starocie z Polonii 1?? @Karolu, chyba nie wierzysz w to co piszesz.
 0  
Aha czyli TELE 5 myśli że jak będzie pokazywać powtórki seriali z jeszcze gorszego programu to zagrozi Puls, TVN7 oraz TV4 - bardzo śmieszne !
 0  
ta stacja schodzi na dno.. nie ma tam już niestety nic co przyciąga moją uwagę..
 0  
Jeżeli chodzi o mnie to Tele 5 musi jeszcze bardzo popracować aby być moim ulubionym programem z kategorii "ogólne" !
 0  
Pomijając ofertę, która jest beznadziejna, to najgorsza jest jakość oraz dźwięk. Oglądając Tele5 mam czasami wrażenie, że oglądam coś na Video i to porządnie zjechanej kasety, czasami na VHS jest lepszy dźwięk i obraz, śmieszne, można się uśmiać:D
 0