Karol Przygoda30.04.2007 (16:57)28

Majowa metamorfoza Tele 5

Tele 5 chce zmienić swój dotychczasowy wizerunek. Uważana jak dotąd za stację niskobudżetową, już w maju ma pokazać, że stać ją na to, by zagrozić większym nadawcom, takim jak TVN Siedem, TV Puls czy TV4.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 28)

a od kiedy to np. TV Puls jest większym nadawcą?jest to wogóle na Hot Birdzie?U mnie nie odbiera ...może zmienili transponder? nie chce mi się nawet szukać , bo nic nie straciłem:)
 0  
A ja czekam, aż jakaś stacja wznowi nadawanie Dragon Ball lub innego anime, w rodzaju Yattaman. Aż się łezka w oku kręci na samo wspomnienie.
 0  
Czyli znów odświeżanie tego co było.
Denver ostatni dinozaur już był nadawany kiedyś także w Polonii 1.
 0  
Hahaha jasne! Normalnie ze śmiechu to mnie brzuch rozbolał. Tele6 czy jak mu tam :D, nigdy nei zagrozi tym programą. Ni da rady. Jego jakość obrazu i fantastyczne filmy.... Sami wiecie. Ten program jest moim zdaniem jeszcze gorszy od trwam! Dobra, ostatnio słyszałem, i to tu na media2, że rtl wykupił t5 i p1. Pisze, że jest to tylko żart, ale już następny wpis jest bez napisu żart. To jak to jest w końcu? Piszcie najlepiej na [email protected].
 0  
Denver leciał akurat w RTL7
 0  
Hehehe normalnie z fotela spadłem jak przeczytałem info o zmianie ramówki. Tele5 z czym do ludu?? Co wy cofacie sie w czasie? Mamy już 2007r a nie epoke dinozaurów (hehe Denver czy jakies tam stare nowele) Uważajcie bo nawet TV trwam może was wyprzedzic. pozdro
 0  
zbigzbig20: Co do telenowel popieram co do Denvera nie a serial Punkt G to jakbys chciał wiedziec jest premiera w polsce. Tele 5 nie jest potega typu TVN czy Polsat czy chodzby nawet TV 4 i TVN Siedem to mała stacja i prace nad ramówka moga trwac dłzuej ale jak sie wezma do roboty to do wrzesnia moga ramówke niezle przerobic. Ja uwazam ze powinni zainwestowac w dłuzsze seriale jesli chodzi o ramówke od pon-piat a nie w seriale któe po 8 tygodniach sie koncza i trza powtarzac lub znowu kupowac.
 0  
a o zapomniałem dodac ze ta nowa oprawa graficzna stacji Tele 5 jest niezła tylko to logo zminic i bardziej rozjasnic zeby mniej widoczne było i zeby nie zmienialo co chwile wielkosci.
 0  
Niech poprawią jakość nadawanych materiałów, zarówno od strony technicznej, jak i merytorycznej. Nadawali kilka ciekawych seriali, ale ta jakość dźwięku i obrazu... powalająca ;)
 0