Łukasz Szewczyk07.05.2007 (8:04)5 komentarzy

Czy TVP Historia trafi do kablówek

Od 3 maja 2007 roku nadaje nowy kanał telewizji publicznej - TVP Historia. Czy kanał szybko trafi do sieci kablowych, jak zapowiada nadawca? Sprawą zainteresowała się gorzowska Gazeta Wyborcza.
Jak czytamy w Gazecie, TVP Historia zapowiada, że wkrótce pojawi się w sieciach kablowych. Nie wiadomo jednak, kiedy to się stanie. Sieć kablowa Multimedia Polska prowadzi z TVP z w tej sprawie rozmowy.
TVP Historia nie zobaczą na razie także abonenci drugiej gorzowskiej kablówki - Gorzowskiej Telewizji Przewodowej, bo TVP nie złożyła sieci dotychczas żadnej propozycji.

Przypomnijmy, że pierwszy kanał tematyczny telewizji publicznej w miarę szybko pojawił się w wielu sieciach kablowych m.in. tych dużych jak UPC. Takiego szczescie nie miał inny tematyczny kanał - TVP Sport, którego na próżno szukać w wielu sieciach. Jak będzie z TVP Historia?
Gazeta Wyborcza, wł.

Komentarze (1 - 5 z 5)

raczej nie kultura tylko historia :)
 0  
klutura czy historia - jedno gówno
 0  
Oj, Kultura dość długo nie weszła, choć niby negocjowali od początku... a i TVN Sport jest nigdzie.
 0  
lepiej niech sieci kablowe umożliwią abonentom wybór jaki kanały chcą oglądać a za które płacić bo nie sposób zrobić ogólniego pakietu dla wszystich bo każdy lubi co innego a nowe stacje wyrastają jak grzyby po deszczu ja przypomnę ze w Niemczech za cenę ok 80 zł abonent ma do wyboru ok 100 kanałów w tym kodowany Premiere a w Polsce co abonament w górę ciekawych i kanałów jak na lekarstwo...
 0  
@ AtoMan nie ma takiego kanału jak tvn sport.Jest,ale n sport i jest to kanał wchodzący w skład platformy ITI "n".Kanał ten raczej nie będzie dostępny w sieciach kablowych i konkurencyjnych platformach cyfrowych.
 0