Łukasz Szewczyk09.05.2007 (9:24)19 komentarzy

Kuba Wojewódzki namieszał

Ostatni program Kuby Wojewódzkiego, emitowany w niedzielne wieczory na antenie TVN, namieszał w polskim Internecie. Teraz internauci podejrzewają stację TVN o oszustwo przy programie "Taniec z gwiazdami".
W ostatnią niedzielę gościem nagrywanego wcześniej programu "Kuba Wojewódzki" był finalista piątej edycji "Tańca z gwiazdami". Podczas programu Kuba z gościem rozmawiał o przegranej w programie. Skąd Wojewódzki znał wynik jeśli finał skończył się kilka minut wcześniej, a program nagrywany jest dwa dni wcześniej?

Jak czytamy w portalu Gazeta.pl, internauci wykryli spisek. - TVN zmanipulował wyniki "Tańca z Gwiazdami". Przed finałem znał je już Kuba Wojewódzki - krzyczą internauci na forach internetowych.
Telewizja TVN uspakaja i studzi internautów. - Nagraliśmy dwie wersje programu Kuby - tłumaczy Gazecie.pl stacja TVN. "Przegrałeś Ivan" oraz "Wygrałeś Ivan". W niedzielny wieczór, tuż po finałowym wydaniu Tańca z gwiazdami widzowie Kuby Wojewódzkiego usłyszeli wersję z przegranym Komarenką, czytamy w Gazecie.pl.

Warto dodać, że w w czasie emisji programu uważni widzowie mogli zauważyć, że przed słowami "Przegrałeś Ivan" materiał był "cięty". Sam Kuba podgrzewa atmosferę mówiąc Dziennikowi, że dobry dziennikarz zdobywa i przetwarza informacje.

Zobacz:

» Zobacz wersję "Ivan wygrałeś"
Gazeta.pl, wł.

Komentarze (1 - 10 z 19)

czy ludzie są naprawdę aż tak głupi??? przecież to samo zrobiono podczas poprzedniej edycji kiedy wygrała Rusin... co w tym dziwnego i nadzwyczajnego że nagrano dwie wersje programu. Zresztą na stronie wojewódzkiego można zobaczyć wersję wygrał Ivan.
 0  
Skoro byly 2 wersje to znaczy, ze wywiad opieral sie na klamstwach, bo jak mozna mowic o czyms o czym sie nie wie... TVNik sam sobie strzelil samoboja... Programowo najlepsza - lol - chyba kiczowato...
 0  
ciekawe...
 0  
Kubek dokladnie to samo pomyslalem "czy ludzie sa az tak glupi". Czekajac na program Kuby sam zadalem takie pytanie "ciekawe czy nagrali dwie wersje". Tepota nie zna granic :D

21:46:45 lapin ([email protected])
ciekawe czy zobili dwie wersje
na wypadek wygranej i przegranej ;) :D
:*
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 9 maja 2007 o 9:53:01 przez lapin).
 0  
No faktycznie ludzie chyba są głupi skoro nie pomyśleli o tym że po prostu zostały nagrane dwie wersje tego fragmentu w którym jest mowa o Tańcu...
 0  
Ja mam zdanie ze jak program nie jest na zywo to lepiej nie kombinowac nie wybiegac w przyszlosc nie nagrywac 2 ,3 czy 4 wersji programu zwlaszcza gdy w gre wchodza smsy widzow to widzowie placa za smsy i zawsze znajdzie sie pare osob ktore beda mialy z tego powodu watpliwosci i to wcale nie znaczy o ich poziomie inteligencji jak to niektorzy staraja sie udowodnic
 0  
Zawsze twierdziłem, że ta stacja jest mało wiarygodna.
 0  
Widać że każdy pretekst jest dobry by zrównać TVN z ziemią:|
A robią to zwłaszcza ci którzy nie znają się na takich praktykach ... notabene
na zachodzie w Niemczech czy choćby w Hiszpani stosowanych od dawna.
Czytając takie wypowiedzi mam coraz wieksze wrażenie że żyje wśród Idiotów którzy widzą we wszystkim spisek
 0  
A ja nie oglądam programu Kuby W. i mam w nosie, co on tam pokazuje; ale fakt, tego, że były dwa wejścia, można się było spodziewać; tak samo jak tego, że wygra Krzysztof Tyniec, więc nie rozumiem całego zamiesznia...

Wojewódzki w końcu ma, czego chciał - wszyscy znowu o nim mowią! Ale na efekty ogromnego podwyższenia oglądalności, raczej bym nie liczyła.
 0  
Tylko idioci bronią tej masońskiej stacji TVN, która jest ostoją dla ubeków, której programy skręcają w 1 stronę, której Fakty zawsze zawierają komentarz krytykujący rząd (a dobry dziennikarz powinien wstrzymać się od własnego komentarza i przekazać sam fakt).
 0