Łukasz Szewczyk21.05.2007 (16:10)brak komentarzy

Gorące studio otwarte iTV

Emitowany na żywo w iTV program poświęcony tematyce mniejszości seksualnych "Homofonia", oddaje kamerę swoim widzom, przed którą każdy będzie mógł stanąć i wyrazić swój pogląd. Obserwując wydarzenia minionego weekendu, dyskusja może być gorąca.
W najbliższą środę (23 maja 2007 roku) każdy, kto chce podzielić się swoimi poglądami, opiniami, czy po prostu wyrazić swoje emocje na temat równości, tolerancji i praw mniejszości seksualnych w Polsce, będzie mógł to zrobić na żywo, przed kamerą telewizji iTV.
O 23:30 przed siedzibą telewizji interaktywnej iTV przy ulicy Żurawiej 8, na wszystkich zainteresowanych będzie czekał reporter stacji z kamerą. Każda opinia, komentarz, głos przechodniów, warszawiaków będą na żywo przekazane do studia i zaprezentowane w programie "Homofonia", pierwszym w Polsce programem skierowanym do środowiska LGBT.

Najbliższy odcinek programu będzie poświęcony wzbudzającym niezwykłe emocje Dniom Równości oraz festiwalowi filmów o tematyce gejowsko-lesbijskiej Subwersja. Autorzy programu chcą zachęcić Polaków do dyskusji otwartej i szczerej, dlatego każda opinia przedstawiona przed kamerą otwartego studia – będzie zaprezentowana na żywo na antenie iTV.

Wśród gości środowego programu będą m.in: organizatorzy Dni Równości, przedstawiciele Kampanii Przeciw Homofonii oraz kierownictwo festiwalu filmowego Subwersja. Przypomnijmy, że program "Homofonia" w iTV można oglądać w każdą środę o godz. 23.30.