Łukasz Szewczyk25.05.2007 (8:15)21 komentarzy

Trzy kolejne kanały w "n"

N jak nowości. Zaledwie kilka dni temu platforma telewizji nowej generacji "n" poinformowała o wprowadzeniu jesienią pięciu nowych kanałów. Okazuje się jednak, że to nie koniec programowych nowości w ofercie platformy. Gazeta Prawna dowiedziała się, że telewizja "n" jeszcze w tym roku uruchomi trzy kolejne.
Jak dowiedziała się Gazeta Prawna, do końca roku Grupa ITI uruchomi dwa lub trzy kolejne kanały tematyczne, które zasilą ofertę platformy "n". Nie zalicza się jednak do nich kanał biznesowy, który ma ruszyć w trzecim kwartale, ani żadna z pięciu nowych propozycji ogłoszonych niedawno na konferencji prasowych.
Przedstawiciele ITI zdradzają jedynie, że faktycznie pracują nad kilkoma projektami, ale a razie nie wiadomo jakie mają to być kanały. - Niewątpliwie ITI pokazało dotychczas, że będzie wchodzić w nisze, które dotychczas były niezagospodarowane - zauważa jeden z analityków pytany przez Gazetę Prawną.

Dodatkowo, jak dowiedziała się Gazeta Prawna, niewykluczone, że ITI otworzy także swój oddział na Ukrainie. Spółka ma już przedstawicielstwo w Moskwie.

Komentarze (1 - 10 z 21)

mówili że będzie amerykańska zasada 3 razy wiecej niż konkuręcja niech wieć gonią!!! Powodzenia...:-))
 0  
pożyjemy, zobaczymy eNka mistrz świata w robieniu dobrego wrażenia i podnoszenia ciśnienia :D
 0  
a inna gazeta dowiedziała się ,ze N w 2010 wprowadzi jeszcze 5 nowych kanałów, ale jeszcze nie wiadomo jakich , bo nie powstały....taki to news.
 0  
Ta platforma ma jeszcze wielki potencjał który jeszcze wykożysta a czas jesienno zimowy pokaże.
 0  
BEDZIE TO - AMEN TV , LEPPER TV, MANGO 2 - WSZYSTKIE PONOC W HD
 0  
Ja bym chciał żeby można było kupić dekoder na własność np ten za 99zł nawet gdyby kosztował 300zł a po 24mc był by mój własny to od razu bym kupił. Też życzę powodzenia N Platformie za jakość i obecną ofertę jako najlepszą na rynku.
 0  
po co Ci dekoder na własność? Co będiesz na nim oglądał? Kanały fta? Bez opłacenia abonentu i tak nie ma co oglądać, więc po co komuś dekoder na własnosć.
 0  
PIP -a jak jest z polsatem tam dają na własność i jest to samo nic tylko fta. ale w polsacie licząna to że jeżeli nie będziesz płacił to może za jakiś czas się jednak skusisz.
 0  
A ja jednak wole miec cokolwiek za te 99zl. Poza tym nie trzeba odsylac.
 0  
1 Czerwca Dzień dziecka w N i z tej okazji prawie każdy kto zadzwoni na infolinię otrzyma pakiet Dzieci za darmo do konca roku :)
 0