Łukasz Szewczyk29.05.2007 (7:54)5 komentarzy

Mango 24 otrzyma nową twarz

Telewizja TVN, nowy właściciel zakupowej telewizji Mango 24, zapowiada duże zmiany w programie. Jak czytamy w Rzeczpospolitej, widzowie mogą liczyć na nowe kanały dystrybucji oraz emisję programów na żywo.
Jak czytamy w Rzeczpospolitej, kanał Mango 24 będzie można oglądać m.in. w Internecie, telefonach komórkowych i w trybie "wideo na żądanie". Będą także programy na żywo, zwiększy się liczba pracowników.
Grupa TVN liczy na szybki rozwój telesprzedaży w Polsce i w całym rejonie Europy Środkowo-Wschodniej. W ciągu pięciu lat planuje zwiększać swoje przychody o 200 mln zł. rocznie - pisze Rzeczpospolita.
Rzeczpospolita

Komentarze (1 - 5 z 5)

OMG :-/
Już się nie mogę doczekać nowego super multi mixera i plyty CD z przebojami niejakiego uczestnika Big brothera - Klaudiusza S.
 0  
No no to pewnie bedzie ten szumnie zapowiadany VoD hehehe
 0  
telesprzedaz na wyskomi poziomie nie jest zla. wystarczy spojzej na kanaly tego tyly z zachodnich krajach
 0  
regoat RACJA! Dla mnie TVN świeci profesjonalizmem! A kanał z zakupami zrobi taki, że uuuu! LUDZIE poupadali na głowę! Gdyby TVN zaczął emisję kolejnego tematycznego kanału z programem Kaka&RydzykSHOW również zostałby uznany za "coś na wysokim poziomie".
Czy Walter Wam zlasował musk? (mózg)
 0  
o boshe jaki ten tvn profesjonalny i piekny, jaki on cudny i wogóle, nieźle jest że zarabia prawie tyle co państwo polskie w rocznym budżecie i jeszcze mu mało i mało i mało
 0