Łukasz Szewczyk08.06.2007 (12:15)4 komentarze

Nowe seriale w TV4

Od 22 czerwca stacja TV4 rozpocznie emisję dwóch seriali komediowych - "Sposób użycia" oraz "Zasady gry". Seriale należą do nowszych produkcji amerykańskich, realizowanych w 2007 roku.
"Sposób użycia" to romantyczna komedia, opowiadająca o perypetiach miłosnych na różnych niełatwych etapach związków. Poznamy je z perspektywy małżeńskiej pary, która ma za sobą już pewne przejścia, dwojga zakochanych, którzy są jeszcze zaślepieni miłością oraz zaprzyjaźnionego z nimi "wiecznego kawalera", który w maratonie nieustających randek wciąż nie może spotkać tej jedynej. EMisja w TV4 w piątki o 15.55.
Z kolei serial "Zasady gry" opowiada o tym, iż bycie żoną czy przyjaciółką sportowca zawodowego to trudna sztuka. Widzowie poznają świat "gier", jakie uprawiają bohaterki tego serialu, by pomóc w karierze swoim mężczyznom, bo astronomiczne zarobki ich parterów bynajmniej nie zależą wyłącznie od ich sukcesów na boisku. Jednym z producentów tego serialu jest Kelsey Grammer, gwiazdor serialu "Frasier". Emisja w TV4 w piątki o 16.25.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Ja bym chciał żeby jakaś stacja puściła wszystkie sezony Przyjaciół od początku
 0  
no przecież niedawno to zrobił TVN7.
 0  
Za późno się zorientowałem i oglądałem tylko ostatni sezon :)
 0  
o ile się nie mylę Przyjaciele są w Avanti ale teraz to chyba za późno !
 0