Łukasz Szewczyk07.08.2007 (16:42)brak komentarzy

Homofonia z Aktivistem

Telewizja iTV, w której emitowany jest program "Homofonia" oraz miejski informator Aktivist przygotowali wspólną wakacyjną akcję.
Dziennikarze Homofonii z Aktivistem szeni pojawiają się w chętnie odwiedzanych przez turystów miasteczkach nad polskim morzem. Z tych miejsc przygotowują relacje z letnich imprez, wywiady z gwiazdami, artystami.
Nie zapominają też o wszystkich urlopowiczach – ich opinie, ciekawe spostrzeżenia prezentowane są potem na antenie iTV w programie Homofonia z Aktivistem na Fali.

Wspólny projekt Telewizji iTV i Aktivist jest skierowany zwłaszcza do młodych turystów przebywających nad Bałtykiem, którzy czekają na informacje oraz ciekawe pomysły - jak mile i przede wszystkim rozrywkowo spędzić urlop.

Celem wspólnej akcji jest promowanie aktywnych form wakacyjnej rozrywki i jednocześnie zachęcanie do interaktywnej dyskusji w programie Homofonia na najbardziej gorące i aktualne wakacyjne tematy, jak miłość, sex, przyjaźń czy zdrada.

Program Homofonia z Aktivistem na fali można oglądać w każdą środę o godz. 23.30 na kanale iTV dostępnym w sieciach kablowych oraz na platformach cyfrowych.