Karol Przygoda08.08.2007 (16:19)4 komentarze

Teledyski w Discovery Historia

Discovery Channel i Discovery Historia rozpoczęły emisję wideoklipów do współczesnych wersji piosenek pochodzących z czasów Powstania Warszawskiego. Wszystko z okazji 63. rocznicy tego wydarzenia.
W nagraniach wzięli udział Stanisław Soyka, Zbigniew Hołdys, Kapela Czerniakowska oraz WWO. W nowych wersjach można usłyszeć piosenki „Deszcz, jesienny deszcz”, „Pierwszy sierpnia” oraz „Pocałunek”. Wszystko jest częścią projektu „Warszawa 1944. Bitwa o Polskę”.
- Aranżacje utalentowanych muzyków to hołd i szacunek dla uczestników Powstania Warszawskiego oraz sposób na dotarcie do wrażliwości kolejnych pokoleń, które w ten niekonwencjonalny sposób poznają historię swojej ojczyzny. – mówi Barbara Bilińska, channel manager Discovery Historia.

Piosenek już można słuchać w niektórych stacjach radiowych, natomiast zrealizowane w Warszawie teledyski prezentowane są na antenach Discovery Channel i Discovery Historia.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Ja dodam że kanał Discovery Historia jest na wyłacznośc w telewizji N.

www.n.pl
 0  
Bardzo mi sie podobają te teledyski a w szczególności WWO chciałbym mieć ten teledysk tylko nie wiem z kąd go mam wziąść. Pozdrowienia dla wszystkich
 0  
wersja w wykonaniu Hołdysa oraz WWO doskonałe. Można je posłuchac na YouTube-ie.
Już nie mogę doczekać się wydania płyty z tymi kawałkami.
Pozdrawiam
 0  
Pokłony dla Hołdysa, przecudowny ten utwór, ściska za serce.
 0