Łukasz Szewczyk30.08.2007 (16:57)3 komentarze

Górniak i Szyc twarzami Radia Zet

Piosenkarka Edyta Górniak oraz aktor młodego pokolenia Borys Szyc będą twarzami jesiennej kampanii reklamowej Radia Zet, która promować będzie przede wszystkim duży konkurs na antenie stacji.
Kampania Radia Zet z udziałem Edyty Górniak i Borysa Szyca startuje z początkiem września 2007. Telewizyjny spot nawiązuje do wielkiego konkursu "Siła Muzyki!", który rusza na antenie stacji dziesiątego września i potrwa trzynaście tygodni. Tym razem, biorąc w udział w zabawie można będzie wygrać podwójnie. Słuchacze, którym dopisze szczęście będą mogli wygrać nawet 200 tysięcy złotych.
Przypomnijmy, że Borys Szyc jest jednym z głosów audycji "Rozmowy rolowane", którą można słuchać podczas porannego programu "Dzień dobry bardzo" w Radiu Zet.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Super wiadomosc! Moze Gorniak tez wypromuje swoja nowa plyte?
 0  
dajcie wiecej fotek!
 0  
Jak kolejny raz słyszę i widzę nazwisko Szyc to aż się niedobrze robi, on jest już przereklamowany, może znaleźliby w końcu kogoś innego zamiast ciągle się chwalić czy to radio czy telewizja, że są najlepsi bo w ich reklamach występuje Borys Szyc, bo w filmach, które emitują występuje Borys Szyc, bo ktoś będzie rozmawiał z Borysem Szycem bo Borys Szyc jest, a może był popularny i dlatego większość stara się wykorzystać wizerunek Borysa Szyca do wypromowania swojej marki ale jedno pytanie - ile można ? Aż widz w przypadku telewizji czy słuchacz w przypadku radia nie przełaczy na inną stacje bo może go zbierać na wymioty gdy kolejny raz widzi lub słyszy Borys Szyc ? Czy w Polsce nie ma nikogo więcej oprócz Borysa Szyca ?
 0