Łukasz Szewczyk04.09.2007 (10:25)44 komentarze

Wideoteka dorosłego człowieka powraca

W piątek, siódmego września 2007 roku, na antenę telewizyjnej Dwójki powraca, zdjęty przez poprzedniego prezesa TVP, muzyczny program Marii Szabłowskiej oraz Krzysztofa Szewczyka - "Wideoteka dorosłego człowieka". W nowej formie i o nowej porze.
Program powraca w nowej formie - będzie to show odwołujące się do lat 60-tych, 70-tych, 80-tych i 90-tych, często w zabawny sposób porównywanych do dnia dzisiejszego. Nie tylko do muzyki tych lat, ale także do obyczajów, mody, wydarzeń kulturalnych i życia w minionych czasach. Dla młodych widzów będzie to program o walorach edukacyjnych, gdyż będą mogli zobaczyć artystów, których znają tylko z nagrań fonograficznych. Dla starszych to program sentymentalny. Emisja w piątki o 19.10.

Komentarze (1 - 10 z 44)

Dobrze że wraca!!!
 0  
To bardzo dobra wiadomość.
 0  
witam wspanialych komentatorwmuzyki
 0  
wracajcie do domow
 0  
aloo- pozdrawiam Was b. ciepło a szczególnie p.Seweryna-
 0  
witam wszystkich super że jesteście!!!
 0  
Nie mogli powrócić w lepszym stylu! Moja starsza siostra kochala się (jak prawie wsztstkie dziewczyny wtedy) w Sewerynie, ja go do tej pory uwielbiam :) (chociaż facet <lol>)
 0  
Wielki szacunek dla talentu Pana Seweryna! wspaniale, ze znow gosci w naszych domach, a w naszych sercach zostanie na zawsze :-)
 0  
Prosze o piosenke " Wielka MIlosc" dla Rodzicow od Syna:)
 0  
fajnie że znowu jesteście na antenie z tym programem
 0